Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andika, Doamne ajuta sa scapati mai repede de carcalaci. Cunosc cum e cu fustele in spital, si cum cei 7-8 apartinatori vin si fac picnic cu parizer mirositor si saorma langa tine, se uita dupa tine cu ochi bolnavi si curiosi cand tu te tarasti pana la baia imputita si te gandesti cu groaza daca iti mai gasesti lucrurile cand te intorci in patul de langa "picnic".  Si nimeni nu le poate face nimic, ca doar sunt in orele de vizita...adica de la 3 ziua (cand doctorii sunt deja plecati la cabinetele lor particulare) pana seara la 11....

 

Meey, exact asa am facut si eu, mie mi s-a spus ca e dermatita de contact. acum eu am o alta forma, la fel de dureroasa, mancacioasa si deranjanta....eu care nu aveam nimic am ajuns sa imi apara toate minunatiile pe piele...si asta dupa 30 de ani. Doamne ajuta sa ii gasesti leacul acum si sa nu mai aiba  probleme ulterior.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce boala-i aia gura mana picior?

Baby, e o boala transmisibila pe care o fac copii pana la 5-6 ani (sau adultii in cazul meu... poate sunt inca copil:D) in care te mananca palmile de mori..pe talpi abia poti calca ...ai temperatura si nici nu poti manca...dupa o saptamana iti merge pielea din zonele afectate si arati k o sperietoare....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragutelor, eu sunt in sfarsit putin mai optimista pentru ca am slabit in total cca 4 kg, de la 84 la 80...Greu, foarte greu, e adevarat ca nu fac miscare aproape deloc (decat de la masina la lift si de la lift in pat)....dar in sfarsit ma simt mai usoara si sigur ma voi mobiliza.

 

E un fel de Dukan dar fara atatea zile de carne...in principiu nu mananci carbohidrati.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No easy, ma bucur. Ieri am topait si eu un pic in gand. M-am intalnit cu una cu care am fost in salon si a zis "vaaai ce ai slabiiit". Am avut un ranjet pana la urechi. Io nu vad vreo slabeala da tot m-am simtit bine.

 

Andra, doamne feri! N-am auzit de boala asta si sper nici sa nu mai aud de-acuma incolo

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No easy, ma bucur. Ieri am topait si eu un pic in gand. M-am intalnit cu una cu care am fost in salon si a zis "vaaai ce ai slabiiit". Am avut un ranjet pana la urechi. Io nu vad vreo slabeala da tot m-am simtit bine.

Andra, doamne feri! N-am auzit de boala asta si sper nici sa nu mai aud de-acuma incolo

si eu sper sa nu aveti nici una de-a face cu ea...nici eu nu am auzit de ea pana nu mi-a adus-o fiu-meu de la gradi unde au avut epidemie in clasa...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, si eu plang la "Ruga pentru parinti". Era un subiect la Romania te iubesc cu parintii uitati de copii si asta era genericul...nu stiam cum sa ma ascund sau ce sa mi caut de lucru...

 

Na, am ramas fara banda, a vandut o dna la altcineva. Dar am descoperit ca este la Metro cu vreo 490 lei...dar n am legitimatie si s si departe...Sa vad cu dl sot daca ma lasa sa ii fac pe firma legitimatia si sa dam o fuga pana la Cj sau Tg Mures...

 

Ieri am luat carutul si am iesit la plimbare...am mers cam 7 km, 8, intr o ora. iupi...asa bine m am simtit dupa....

 

Andika, bine ca sunteti acasa!

 

Ce bine am dormit azi noapte...doar 2 treziri jumate pt papa...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...