Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

Faptul ca nu a reactionat 3 luni nu inseamna nimic, alergiile se dezvolta in timp, si dupa ani buni poti deveni alergic la ceva.

Ti-a raspuns Bujor deja :)

 

 

Eu dupa ce am auzit stirea cu fata care a fost gasita moarta langa bebelusul ei in boxa, am fost o bomba cu ceas vreo doua zile. Ma gandeam la ea cand atipeam, plangeam din orice motiv. M-a afectat foarte tare cu toate ca nu am cunoscut-o.

 

Eu tot nu am inteles exact ce s-a intamplat, dar nici nu am vrut sa aflu, ca nici mie nu mi-a picat bine [fri]

 

 

Eu bocesc la melodia aia de cand ma stiu, hormonara sau nu. La aia si la "Ruga pt parinti"

 

 

Idem, mai ales la ultima.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cunosc cum e cu fustele in spital, si cum cei 7-8 apartinatori vin si fac picnic cu parizer mirositor si saorma langa tine,

 Faza cu picnicu' a  fost..... [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

Dragutelor, eu sunt in sfarsit putin mai optimista pentru ca am slabit in total cca 4 kg, de la 84 la 80...Greu, foarte greu, e adevarat ca nu fac miscare aproape deloc (decat de la masina la lift si de la lift in pat)....dar in sfarsit ma simt mai usoara si sigur ma voi mobiliza.

 

E un fel de Dukan dar fara atatea zile de carne...in principiu nu mananci carbohidrati.

Felicitari! Cu pasi mici, dar siguri, nu precum Baby, care voia sa faca hop si gata :))

 

Mie anul asta mi-a cantat pentru prima data pitica E ziua ta mamico si evident ca am bocit (eu si restul mamicilor din sala  [alcool] ). 

Mie inca nu mi-a cantat Mihai, dar mi s-a pus un nod in gat acum, citind cele scrise de tine :)

 

Gata, s-a trezit Fomilici :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu mai reusesc cu alaptatul exclusiv...Tudor ia foarte putin in greutate, cred ca nici nu mai am lapte...o sa-i introduc 1-2 biberoane de lp si sa-l urmaresc cum ea in greutate.

 

Ma apuc sa fac bagajele pt munte dar cu inima stransa ca V a stranutat toata ziua si pare infundat, iar Tudor fornaie...sper sa reusim totusi sa plecam.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, o stire de ora 5 [batcap] : o tanara studenta (!?!) a fost gasita moarta langa bebelusul nou nascut, in subsolul blocului. Ce s-a intamplat............ nu se stie, sunt doar presupuneri.

Eu cautam rubrica meteo si am dat din intamplare peste stire....... mata curioasa.......

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, pe scurt o fata tanara (in jur de 25 de ani) a nascut la subsolul unui bloc (in care locuia) un bebe si s-a stabilit ca bebele s-a nascut viu dar a murit (probabil inecat cu secretii) si ea din cauza ca facut hemoragie (au ramas bucati de placenta inauntru). Nu se stie de ce a nascut la subsol, si nu in casa....pentru ca ea a descuiat cu cheia usa de la subsol..poate voia sa il omoare pe bebelus, desi era primul copil si avea si o relatie ok cu tatal copilului.

 

Daca e altfel imi cer scuze, eu asta am retinut, nici eu nu  m-am putut uita foarte atenta

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De aia nu ma uit eu la stiri, ca sa nu aflu chestii de genul :(

 

Andika, welcome back! Imi pare rau ca ati trecut prin ce-ati trecut. Multa sanatate!

M-a intristat foarte tare povestea cu baietelul din salon :(

 

Bujor, tu cand ai nunta?

 

easy, felicitari si la mai mare!

 

Gina, asa patesc si eu cu sanii. Mi-am luat tampoane lavabile pt sani ca si eu consumam destul de multe.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, ce mai face Zoard?

e marait. si doarme mult. si are cearcane. nu-mi place cum arata. pletosu' tot zice sa stau linistita ca e obosit din cauza spitalizarii si din cauza antibioticului.

chiar asa e? adica ii darama tratamentul cu antibiotic? fetele cu copii mai maricei, care ati tratat cu antibiotic, asa e? ca eu ma asteptam sa fie mai bine...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...