Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

Bravo Gina, inseamna ca esti pregatita.

 

In timp (cand nu te vei mai concentra pe manevrele masinii) iti vei crea reflexe sa te uiti dupa semne pe partea dreapta....momentan este ceva mai greu dar toata lumea este ametita la inceput de cantitatea de informatii....dupa aceea ai sa te enervezi cand ai sa vezi cati mitocani incalca reguile de circulatie punand viata lor si mai ales a ta in pericol. Eu ii detest pe cei care nu semnalizeaza (de zici ca li se consuma bateria daca semnalizeaza) si ignora linia continua, depasind sau traversand.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina, felicitari pentru slabit....tu de la cat robotesti si te agiti cu cei doi copiii ai slabit. Cate kg ai acum?

Ehee, as fi vrut eu sa fie asa de simplu..... [batcap]

Tot aproape 81, insa burta s-a retras bine, e drept ca o si lucrez (adica ma chinui sa o lucrez zilnic)..... e doar tesut adipos si vad ca nu conteaza prea mult la cantar [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, ce fel de regim era? Nu cred ca l-am retinut

Regim cu.... cremwursti [:-)))]  (Baby, sa nu ma injuri, stii ca te iubesc :D)

 

Easy, la inceput mi se parea imposibil sa fiu atenta la asa de multe lucruri in acelasi timp, nici cand eram la catedra si-i supravegheam sa nu copieze la teza nu mi se parea asa greu (si pentru ca nu aveam in spate raspunderea vietilor din masina si nu numai).

Cu mitocanii care incalca regulile........ deja sunt obisnuita [smulgpar]  si ieri am intarziat la intrarea in sens girator pentru ca un tont a intrat ca la ma-sa in curte si nu a semnalizat absolut deloc, desi era un sens maare, a trebuit sa astept sa iasa idiotul, ca nu stiam incotro o ia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, noi suntem ok. E foarte greu singura. Nu neaparat ca e greu cu bebe dar izolarea asta, nu e prea plăcută. Iar eu...sunt foarte obosita si nu imi pot reveni deloc cu somnul.

Alex, :) te cred! Daca e ceva ce suport f greu in perioada asta e fix asta : izolarea! Ma mai amuz eu cu asta mica, cu voi pe forum, dar as iesi, am nevoie de lume, sa vb, de'astea. Aici nu avem multi prieteni si niciunii cu copii :) deci programele nu ni se potrivesc nicicum. Am cautat pe net, mai sunt grupuri de mamici (ca mibe) care se intalnesc (nu se cunosc la inceput) dar bbii lor is mai mari. Am gasit si grupuri de alaptat si de purtat dar nu la mine in oras, si participarile se platesc...

Mda, deci e complicat, mai ales ca si eu ca fire sunt mai ducace asa, noroc ca m-am mai obisnuit dinainte de bb oleaca si din timpul sarcinii ca altfel...

Poate dupa ce mai creste mica oleaca sa mai iesim si noi ca fetele :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...