Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina, ai sa fii o soferita f buna, cu siguranta! Eu cu parcarile stau rau, in rest imi place foarte. Si da, ma concentrez mai bine pe ploaie sau in conditii mai putin normale. Adrenalina, cred!

[pup] Sper.

Toate imi ies bine....... cand e instructorul langa mine [pk] [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ohohoo, ce-am mai ras........ fotomodel cu fundu' cat al lui J.Lo. [:-)))]

.....iar burtica nu a disparut, insa a mai scazut, nu e ca la 7 luni de sarcina [batcap]

Am 1.72 :D

 

Gina, in cazul asta "te urasc sincer" ....ti-am calculat BMI-ul si ai 27,3...ei bine eu la BMI 27.3 (sa am proportional dimensiunile tale) ar trebui sa cantaresc 70 kg, adica fix cu 10 mai putin decat am acum......life sucks sometime :))

 

Mi-am pus ticker cu weight loss and goal...dar vad ca nu mi-a iesit :((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ohohoo, ce-am mai ras........ fotomodel cu fundu' cat al lui J.Lo. [:-)))]

.....iar burtica nu a disparut, insa a mai scazut, nu e ca la 7 luni de sarcina [batcap]

Am 1.72 :D

 

Apropo, J. Lo are un fund decent, in schimb Kim Kardashian care se crede "fundoasa absoluta" are un c... cat China..oare toti americanii astia au nevoie de ochelari?

 

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2661771/Kim-Kardashian-cools-bathing-suit-photos-Mexico-honeymoon.html

 

Fetele mai sensibile sa nu se uite...imaginile astea sunt o lezare a retinei.. :)) si cati bani poate sa faca din expunerea suncilor..ar trebui sa fiu si eu milionara cel putin la cat "bacon" am de aratat

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, in cazul asta "te urasc sincer" ....ti-am calculat BMI-ul si ai 27,3...ei bine eu la BMI 27.3 (sa am proportional dimensiunile tale) ar trebui sa cantaresc 70 kg, adica fix cu 10 mai putin decat am acum......life sucks sometime :))

 

Mi-am pus ticker cu weight loss and goal...dar vad ca nu mi-a iesit :((

Easy, nu stiu ce formula ai folosit, dar mie imi da 23.5 :D........ deci stau bine, conform BMI, insa nu stau deloc bine, daca ma iau dupa imaginea din oglinda si dupa garderoba mea [smulgpar]

Dupa Mihai aveam 71, deci mai putin cu 10, si tot nu imi placea deloc, dar acum........ ce sa mai zic......

Teama de a pierde lapticul pretios ma impiedica sa iau masuri..... deocamdata :)

Apropo, J. Lo are un fund decent, in schimb Kim Kardashian care se crede "fundoasa absoluta" are un c... cat China..oare toti americanii astia au nevoie de ochelari?

Numai noi, femeile (ma rog, unele dintre noi) avem impresia ca barbatilor le plac anorexicele, cand lor le plac femeile cu forme, iar  o femeie cu fundul mare (bazinul mai lat) atrage barbatii mai mult si pentru ca subconstientul lor le spune ca femeia cu pricina este buna de procreat. Nu e gluma, e foarte adevarat chiar si totul se bazeaza pe instinctele speciei (hai, ca am inceput sa bat campii, in loc sa dau fuga la bucatarie, sa vad ce face mancarea [batcap] )

 

Chair zilele trecute m-am impiedicat si eu de popoul cucoanei.......... asta e singurul ei "talent", ca are fundul mare (si normal ca poarta chiloti cu talie inalta, sa-i evidentieze si mai bine "talentul").

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...