Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Easy, nu stiu ce formula ai folosit, dar mie imi da 23.5 :D........ deci stau bine, conform BMI, insa nu stau deloc bine, daca ma iau dupa imaginea din oglinda si dupa garderoba mea [smulgpar]

Dupa Mihai aveam 71, deci mai putin cu 10, si tot nu imi placea deloc, dar acum........ ce sa mai zic......

Teama de a pierde lapticul pretios ma impiedica sa iau masuri..... deocamdata :)

Numai noi, femeile (ma rog, unele dintre noi) avem impresia ca barbatilor le plac anorexicele, cand lor le plac femeile cu forme, iar o femeie cu fundul mare (bazinul mai lat) atrage barbatii mai mult si pentru ca subconstientul lor le spune ca femeia cu pricina este buna de procreat. Nu e gluma, e foarte adevarat chiar si totul se bazeaza pe instinctele speciei (hai, ca am inceput sa bat campii, in loc sa dau fuga la bucatarie, sa vad ce face mancarea [batcap] )

 

Chair zilele trecute m-am impiedicat si eu de popoul cucoanei.......... asta e singurul ei "talent", ca are fundul mare (si normal ca poarta chiloti cu talie inalta, sa-i evidentieze si mai bine "talentul").

J Lo e ok:))

Eu am inteles de-a lungul timpului ca barbatilor le plac femeile bine proportionate, nicidecum cele f slabe. Deci fetelor, toate suntem ok :) numa' noi nu prea ne placem...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...