Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mai este vreun ghiocel in greva suptului? Eu ma chinui de numa cu Tudor...la tata urla, daca ii dau biberon suge cat sa-si potoleasca foame pt moment si in scurt timp iarasi o ia de la capat. In ritmul asta o sa incep diversificarea mult mai repede...:(

 

al meu compenseaza pt ai vostri - ar sta tot timpul la san. chiar dupa ce-i mai dau supliment, daca ii ofer si san  nu ma refuza niciodata

 

meey, ai mail

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

eu apuc doar sa citesc o data pe zi (de pe tel), nu prea comentez ca pierd pagina la citit si mi-e greu sa ma intorc

 

noi suntem bine, bb creste.. cred ca e la puseu, vorba voastra, de cateva zile mananca din 2 in 2 ore zi sau noapte. Maine avem botezul, nici nu-mi vine sa cred cand a trecut timpul

 

mai vroiam sa mai scriu da a inceput sa scartaie Petru :( incerc sa revin

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce face tv ul din om...mai nou ma uit la emisiuni culinare. astazi am vazut o reteta de inghetata super simpla si buna ( am incercat o si am si servit o

deja).

Eu am pus asa ( ca sa nu stric ingredientele in caz ca nu iese): jumatate de banana congelata, 3 linguri de iaurt, un.plic zahar vanilat si pt ca nenea pusese inca ceva ce nu mi am amintit, eu am pus crema de lichior, cam o lingura. am dat tot la blender si am servit o. e asa buna...de fapt a fost. E pt cine lasa inghetata un pic la dezghetat inainte de a o servi, ca nu iese tare tare, dar e super buna si racoritoare si oeftina si fara prea multe chimicale.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mes legat de somn a mea doarme ca la carte inseamna.Si cum o adormi la loc? Ca a mea nixi nu stii daca s.a trezit ca deschide ochii si sta cumintica pana se plictiseste.Bine ca n.are aceeasiai pb si noapatea.Daca se trezeste noaptea adoarme singurica repede la loc ca o aud cum se agita. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici,

Am de recuperat din urma, dar inainte sa citesc, un sfat, va rog, ca deja imi fac griji.

Bebe al meu de 3 zile si-a schimbat comportamentul mult. In primul rand ca seara e f fussy si urla ca taiat, parca ar avea colici si se linisteste abia cand adoarme si in al doilea rand e somnolent: doarme de rupe. A dormit de la 23 la 9. Apoi 10-10.45, apoi de la 12 si inca doarme, se fac 5 ore de cand doarme. A mancat in somn. S-a trezit putin la 2, am zis ca e trezit de tot, am vrut sa ies afara, dar era matait, l-a plimbat ta-su 10 min prin casa si a readormit. Inca doarme dus.

 

Nu are febra, tuse, muci, diaree. Dar nu ma pot opri sa nu ma gandesc la Andika, inainte de diaree Zoard era somnolent. Noi de la botez suntem asa. O fi fost ceva microb in cazan!?

 

Maddutz, se poate sa fie semn de boala fara alt simptom? sau e doar un puseu ciudat?! Cat e treaz e vesel, gangureste putin, dar doar 30 min maxim, apoi plange de somn.

 

PS: Andika, ce ma bucur ca sunteti acasa, ce povesti de groaza am citit cu spitalul :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...