Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina, ai o grasuna numai buna de mancat! Tu ii pui babetica si cand isi suge degetele?

 

Si al meu intra la categoria musca. Acum 2 saptamani avea 4,6 kg. Acum sper ca are vreo 5..

 

Didi, ti-am trimis si eu PM ca vreau cartea. Distractie placuta la botez maine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi a iesit soarele si s-a incalzit, dupa o saptamana (aproape) de ploi, frig de toamna si stat in casa.

..... si, pentru ca nu mai plouase de mult, a venit pe la 4 o furtuna cu vant si ploaie torentiala, plus fulgere si tunete........ de le-a crapat astora de la Akta reteaua.......... abia la 10 seara au reusit sa repare si cablul si netul [alcool]

Gina, ai o grasuna numai buna de mancat! Tu ii pui babetica si cand isi suge degetele?

O mananc mereu de falcute si casca si ea gurita, nu stiu daca vrea sa ma pape sau vrea sa se apere :)))

Nu o tin cu babetica mereu, insa atunci era dupa masa si se mai intampla uneori sa mai scoata laptic ori sa saliveze mai intens.

 

Baby, si Mihai a fost din categoria: a mai rasarit un dinte si nu am avut (aproape) nimic. Doamne ajuta sa fie si Maria la fel :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

eu apuc doar sa citesc o data pe zi (de pe tel), nu prea comentez ca pierd pagina la citit si mi-e greu sa ma intorc

 

noi suntem bine, bb creste.. cred ca e la puseu, vorba voastra, de cateva zile mananca din 2 in 2 ore zi sau noapte. Maine avem botezul, nici nu-mi vine sa cred cand a trecut timpul

 

mai vroiam sa mai scriu da a inceput sa scartaie Petru :( incerc sa revin

Petrecere frumoasa maine si bb cumintel!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, mi-am pus si eu poze pe fb, sa nu zica lumea ca nu am poze [il]

Numai gainile au scapat de statutul de vedeta [:-)))] 

 

Baby, carcalacul ala verde statea asa de cuminte si de frumos, parca astepta sa fie pozat (cand m-am dus si eu sa culeg zmeura am dat de el) [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...