Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimi :)

Ne-am trezit si noi pe la 8.30, dar tot mi-e somn. Maria a avut doua treziri peste noapte, iar la prima dintre ele, pe la 2, nu mai voia sa doarma, de vreo trei ori am tot luat-o din patut, o puneam adormita si ea se trezea [batcap]

 

Monica........ ce sa zic? Ma mananca, dar mai bine tac :)

Lasa, ca se fac ei mari si uiti greul asta :)

Da, Mihai are multe activitati pe care le desfasoara singur: joaca lui cu masinutele si cacarezele de soferi, coloreaza (de-a valma, nu frumos :))), desene animate, se mai uita pe carti, dar aici a inceput sa ma solicite pe mine, sa-i spun poezioare/cantecele cu fiecare animalut, copil sau ce mai vede el acolo [batcap] . Daca-l scot in curte....... nu ma stiu de el cu orele, doar mai arunc un ochi sa vad ce face, sau il strig sa ma asigur ca e ok, asta daca am treaba in casa/bucatarie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

Meey, vai de capul vostru de amarati. Nu scapa mititelul bine de una, ca da de alta.

 

Monica, oare e bine sa.l obisnuiesti cu aspiratul mucisorilor?nu se invata puturosel?

Felicitari pt eliminarea pampersului.

Si pitzi e in greva suptului, combinata cu puseul de 3 luni. C'est magnifique!!!! Toata ziua vrea la san, iar cand sta la tzatza plange si ma bate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...