Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Inca nu mi.am luat rochia de mireasa. Miercuri plec la cumparaturi câh. Daca as putea ssa.mi iau si un corp sexos....

Si eu tb sa.mi cumpar rochie.Julie eu de ieri ma uit pe net la coafuri care.mi plac si azi dupa tochii.Tb sa gasim ceva avantajos.M.am hotarat sa probez tocuri mai inalte desi eu nu pot merge pe ele.Dar imi iau pantofi de schimb comozi ca am si frumosi rau.

Pe mine cel mai tare ma deranjeaza burta care nu e moale.Oare de ce?nu s.o fi retras uterul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, nu imi permit. Si daca as face-o, fiecare isi creste copiii asa cum vrea/cum simte ca e mai bine. Da' eu mereu spun: cum ii cresti (inveti), asa ii ai :)

gina stiam ca asta vei spune dar copilul meu are de bb personalitatea f puternica si nici nu vreau sa.i inhib dezvoltarea.Poate nu se aplica sau poate l.am rasfatat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand e foarte rasfatat :P (na, ca m-ai provocat :)))

12 iulie..... tinuta de calduri mari iti trebuie, chiar daca faceti la aer conditionat petrecerea.

dar copilul meu are de bb personalitatea f puternica si nici nu vreau sa.i inhib dezvoltarea.

Idem, insa al meu este si foarte intelegator. Sa stii ca poate fi educat/ facut sa inteleaga si fara a-i inhiba dezvoltarea.

Din ce spui tu, eu inteleg ca-l lasi sa faca tot ce vrea (adica o forma de rasfat extrem) pe motiv ca are personalitate puternica (scuze daca nu e asa). Pfft, si am zis ca trag fermoarul si ma abtin [batcap]

 

Stii/stiti vreo reteta de praji cu caise, alta decat clasicul pandispan cu bucati de fructe? Dar ceva usor de facut, fara creme.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tb sa.mi cumpar rochie.Julie eu de ieri ma uit pe net la coafuri care.mi plac si azi dupa tochii.Tb sa gasim ceva avantajos.M.am hotarat sa probez tocuri mai inalte desi eu nu pot merge pe ele.Dar imi iau pantofi de schimb comozi ca am si frumosi rau.

Pe mine cel mai tare ma deranjeaza burta care nu e moale.Oare de ce?nu s.o fi retras uterul?

Lenjerie modelatoare!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...