Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

Julia, eu i-am dat de mult piticului meu sa molfaie cireasa. Pai trece perioada lor pana incep eu diversificarea si voiam doar sa ii simta gustul. Am decojit partial o cireasa si i-am lasat-o un pic la botic sa suga zeama. Nu are inca instinctul de a baga in gura sau de a mesteca, doar suge. Zilele trecute i-am dat su piersica. Nu cred ca a supt mai mult de 2 picaturi si nu s-a intamplat nimic, este foarte bine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina, nu mai stiu nici eu. Cumpararea rochiei de mireasa ar trebui sa fie un mptiv de bucurie. Pt mine e o corvoada...

Mie-mi spui.......... nici nu vreau sa ma gandesc, la toamna trebuie neaparat sa scapam si de stresul asta si, la varsta mea matusalemica, numai de miresici nu am chef [batcap]

Pana la urma o sa ma enervez si fac cum spune New: imi fac o rochita simpla si gata. Eu nu voiam sa raman cu ea dupa aia (inca un stres) si as prefera sa inchiriez, putin imi pasa ca a purtat-o si alta mireasa, oricum eu o tin 2-3 ore pe mine. O sa vad, inca nu vreau sa ma gandesc la asta.

 

Tocmai vin si eu de la probat. No luck.

Tu esti slaba (eu asa te-am visat :D), cum de nu ai gasit nimic? Sau nu ti-au placut modelele?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-ai visat Gina? :)

Sunt slaba da, numai ca nu-mi plac rochiile de mireasa. Printesa sau sirena. Si rochii mai simple gasesti mai greu pe crem sau culori miresesti, ca de gala nu le ia lumea asa sa nu se confunde cu mireasa si de mireasa sunt prea simple cred.

 

Uite, asta e albastra cu centura neagra... Mi-a placut dar albastra...chiar daca e deschis, n-as prea vrea.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...