Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

O sa.mi iau ce o fi si gata. Nici nu vreau sa ma mai gandesc.

Noi ne.am uitat iar la veroghete si sunt cu mult peste buget...defapt, bugetul este 0

:)))))))

Aoleu, mai trebuie si verighete [batcap]

Sotul m-a avertizat de mult ca el nu o va purta........ [:-)))]

 

Uite, asta e albastra cu centura neagra... Mi-a placut dar albastra...chiar daca e deschis, n-as prea vrea.

E foarte frumoasa, dar intr-adevar, nici eu nu as vrea-o albastra.  Auzi, dar acolo unde ai gasit-o nu poti comnada una la fel culoarea dorita de tine? Nu stiu cu timpul cum stai, ca nu am retinut cand ai evenimentul :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina, mă tot gândesc cum să formulez să nu sune jignitor :) Copiii au personalități diferite. Până la un punct le putem modela, dar...eu tind să fiu de aceeași părere cu Monica, nu întotdeauna faptul că un copil/om e docil și ascultător e în interesul lui pe termen lung. Și eu am o fată cu personalitate :) Şi deși uneori e greu să mă înțeleg cu ea încerc să număr în gând până la 10 și să rezolvăm disensiunile prin discuții. Ceea ce la vârsta asta poate fi time consuming :) În plus venirea unui noi membru în familie și pierderea statutului de copil unic este o sursă majoră de stres. Ana Maria nu e geloasă pe Andrei în mod conștient. Îl drăgăleşte și iubește enorm, dar...de când a venit Andrei comportamentul ei față de mine s-a schimbat considerabil. Să spunem doar că avem momente în care greu mă înțeleg cu ea, ceea ce înainte se întâmpla extrem de rar. Ca să fac un scurt rezumat :) Bucură-te că ai copii ascultători, dar nu judeca pe alții :) Încă o dată, sper să nu te superi:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost un copil docil si ascultator pana la adolescenta. Cand am "recuperat" toata cumintenia aia. Am devenit rebela si razvratita, de pe la 17 ani pana mi-am gasit "nasul", adica la 20. Ale a fost invers. A fost un copil rebel de mica. Acum e pita lui Dumnezeu. Asa ca nu stii niciodata cum se intoarce roata. Sau cand.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...