Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×
Membrii înregistrați beneficiază de funcționalități suplimentare. Participând la discuții, acumulezi puncte pentru tombole lunare cu premii atractive. Îți exprimi opinia, ajuți alți părinți și primești ajutor în schimb, totodată având șansa să câștigi. Ce te oprește? Înregistrează-te chiar acum!

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

arry, cum e V? poate fi numai o etapa somnul asta, dar poate fi si un simptom...au aparut alte simptome?

la mine, asta e a treia noapte cand pitica nu ma trezeste deloc. adoarme pe la 9.30-10 si se trezeste la fix 7.50. cel putin, asa a facut ultimele doua nopti. ea dormit, iar eu faceam ture pe langa ea cu sanii durerosii, umflati si curgand...

mai e vreun pitic care sa nu va trezeasca deloc noaptea?!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

arry, cum e V? poate fi numai o etapa somnul asta, dar poate fi si un simptom...au aparut alte simptome?

la mine, asta e a treia noapte cand pitica nu ma trezeste deloc. adoarme pe la 9.30-10 si se trezeste la fix 7.50. cel putin, asa a facut ultimele doua nopti. ea dormit, iar eu faceam ture pe langa ea cu sanii durerosii, umflati si curgand...

mai e vreun pitic care sa nu va trezeasca deloc noaptea?!

Al meu, dar e pe lp. Se culca pe la 9-10 si se trezeste la 5-6. Rar mai are o trezire la 3, iar atunci desteptarea e la 7-8. Eu prefer ultima varianta. E asa dulce somnul de la 5 cand el are chef de vorba...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Cred ca am facut conjunctivita la ochiul stang....... e rosu, dureros, adica oboseste repede, simt nevoia sa-l tin inchis, toata noaptea m-a jenat,a  curs, de dimineata era plin de secretii de vedeam ca prin ceata cu el :(((

Azi e duminica, nu stiu ce as putea sa-i dau sa amelioreze simptomele si sa fie permis in alaptare (incepusem sa scriu sarcina).

Doamne, sper sa nu ia si Maria, sper din toata inima sa fie de la curent [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maddutz, a mea se trezea de 3 ori noaptea, de 2 nopti se trezeste de 2 ori, pe la 3 si pe la 5-6, apoi doarme pana la 8.30-9.00. Oricum si-a schimbat programul de n ori....acum o luna a avut o sapt in care se trezea doar  o data pe noapte, nu imi mai faceam griji, credeam ca gata, asa va fi mereu... de unde? Dar cum zici tu, sa doarma toata noaptea, nu s-a intamplat. Eu zic sa te bucuri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maddutz, al meu doarme cel putin 8 ore noaptea, fara pauze, de vreo luna. 10 - 6 (7uneori), apoi papa si mai bagam impreuna inca 2-3 ore de somn la mine in pat. Ce bine eeee!!! Si interesant e ca la trezire mai mereu scutecul e curat si uscat. Recupereaza ziua... Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...