Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Julia tare faza.Ai pitzi cu personalitate.

A mea se culca la 22 si se trezeste la 7 rar mai are o trezire dar atunci fara plans doar se agita si o pun la san ea fiind adormita.

Julia da m.am gandit la lenjerie modelatoare-sigur imi iau.

Robi al meu e oricum numai docil si intelegator nu.Dar cateaodat e ascultator si intelegator. Bine e si mai mic putin decat Mihai.

In niciun caz nu m.am suparat dar ms Poca-pupici.

Legat de rochie de mireasa.Poate ar tb sa probati si rochii de printesa ca doar o data in viata avem ocazia asta.Si poate va place ...

Ah Julie cum ai congelat ciresele?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andi offf. Dar lasa ca se face bine in curand.

A mea a avut ieri 6-7 scaune cu cantitati mici dar m.am speriat raau.Cu 1 zi inainte nu facude deloc.Mai are zile cand nu face dar a 2a zi are un scaun cu muuult kk.

Si m.am gandit la Zoard si vorba lui Baby o spal pe maini mai des.M.am rastit la mama ca a pupat.o pe maini desi i.am zis sa n.o faca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti

Si Briana adoarme pe la 22:30-23:00 si se trezeste la 06:00-06-30 si apoi mai are o tura de somn pana la 09:00-09:30

 

Gina...sigur e curent

Julia...are personalitate Pitzi :)

Andika...sper sa fi scapat Z de animalutz :-*

 

Va pupacesc si va doresc duminica placuta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multu, fete [pup]

Orice ar fi, sper sa treaca repede si, mai ales, sa nu ia si copiii. O fi de la masina, ca mai tineam geamuri deschise, desi ultima sedinta a fost joi, ar fi aparut pana acum, dar mai degraba as spune ca de la curentul din casa, mai am prostul obicei sa tin geamuri deschise.

Am fost plecati de acasa si am trecut si pe la o farmacie, mi-am luat Tobrex, ca am voie in alaptare.

Foarte posibil sa fie de la curent, ca ma cam doare si capul....... si a mai venit si nepotul meu pe la mine, sta cateva zile (acum pot sa vad cum ar fi fost cu 3 copii)..... deja mi-a scos doi peri albi [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...