Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Julia, ai grija cu servetelele umede. Isi baga mainile in gurita si servetelele alea contin ceva substante totusi

Si eu as spune la fel :)

Eu le folosesc oriunde (la Maria), mai putin pe fata si manute, tot din cauza substantelor continute, chiar daca pe ambalaj scrie ca sunt safe.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

      Eu moooooooor cand aud cum mergeti in parc si la plimbare. Nu pot pleca nicaieri, nu sta in carucior desi am tot incercat......  si zilnic daca ies tot plange si tot in brate e mai bine. Deci m-am saturat de stat in casa.... In parc am iesit de vreo 5 ori, cu masina pana acolo (cand a putut sotul sa vina, acum ni s-a stricat masina....), iar in parc tot asa circ, sotul cu ea in brate, eu impingand caruciorul. In sling iar se foieste, maraie, nu-i convine. Oare cand va sta in fund va sta in carucior? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia, ai grija cu servetelele umede. Isi baga mainile in gurita si servetelele alea contin ceva substante totusi

Baby, nu.ti imagina ca o sterg mereu cu servetele. Deobocei o spal pe maini cu apa, sapun si clatesc cu ser fiziologoc, dar cand sunt plecata folosesc servetelw umede.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pfuaaiii, m-au terminat ăștia doi mici! De o jumătate de oră citesc Harap Alb in timp ce Andrei îmi moflăie degetul, că ţâţă nu vrea și gângureşte de zor, ba mai trage și zâmbete șmechere. Acym 5 min au adormit amândoi, deodată. Cred că mă duc să iau o bucată de prăjitură cu mere, că merit :) Ba și un gât de vin aş bea, așa terminată mă simt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...