Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata fete

 

eu nu mai pot, sunt super obosita, puiul meu nu vrea sa doarma; a dormit sambata noaptea de la 22 la 2, eu binenteles nu am putut sa dorm ca ma durut o masea.

Azi noapte nu a dormit deloc, exista puseu si la 4 luni???

 

baby nu cred ca e o problema ca isi tine capul intr-o parte, si baleguta mea il tine intr-o parte cand nu are chef de nimic

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si am ajuns la 54 kg si m-am speriat oficial. Eu sub 53 sunt scheletica (1.73). Nu mai am de unde slabi. Sa ma opresc zic.

spune-mi ca ai facut sport...ca altfel mi-e tare ciuda pe tine

 

ma gandeam sa merg si eu la kangoo jumps, da trebuie sa cumpar energie si nu gasesc nicaieri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Gina, mai vrei? Sa-ti mai trimitem si noi cativa? :)))

 

Trimiteti, Baby, ca astia sunt mici, ii "dresez" cum vreau eu [:-)))]

 

Gina, cum e ochiul?

 

M-am inregistrat cantand si l-am adormit asa.

Ochiul e mai bine, adica nu s-a mai umplut de secretii peste noapte, doar un pic rosu mai este. Bine ca trece, asta mai lipsea acum.

 

De un an ma laud si eu ca ma inregistrez spunand povesti, dar pe reportofon, sa-l pot ascunde sub perna, ca ii pun povesti d epe cd si nu vrea, trebuie sa macan eu [batcap]

 

Si am ajuns la 54 kg si m-am speriat oficial. Eu sub 53 sunt scheletica (1.73). Nu mai am de unde slabi. Sa ma opresc zic.

Aoleu..... esti superslaba. Ai cu o secunda mai mult decat mine (de inaltime vorbesc) si ti-ar sta foarte bine pe la 60-63 kg.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fete

 

eu nu mai pot, sunt super obosita, puiul meu nu vrea sa doarma; a dormit sambata noaptea de la 22 la 2, eu binenteles nu am putut sa dorm ca ma durut o masea.

Azi noapte nu a dormit deloc, exista puseu si la 4 luni???

Eu nu stiu de unde mai ai energie....... ar trebui sa fii precum Bujor de slaba.

 

Nu mai pot sa beau cafea.......... nu inteleg fenomenul: as bea, mi-e pofta, dar ma uit ca nici prima cana nu am terminat-o [alcool] , nu mai intra, parca mi-e greata de ea.......... mi-oi fi facut plinul? Se poate asa ceva?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stiu de unde mai ai energie....... ar trebui sa fii precum Bujor de slaba.

 

 

da ar trebui, dar nu slabesc nici un gram, daca nu as avea burta ca de gravida in 7 luni si solduri de vadana as putea sa ma uit si eu in oglinda

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...