Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Meey, ai grija sa nu clachezi. Vorbesc serios. Paseaza-l in weekend la maica-ta si dormi, ca nu striga nimeni dupa tine. Nu esti mama rea daca mai ai grija si de tine

de-ar fi asa de simplu,

nu pot sa abuzez de ele si in weekend

le fac destul program in timpul saptamanii cand sta cu Andrei care cum pot cand mama, cand sora-mea cand soacra-mea

deocamdata nu mai am bona ca am trimis-o acasa, saptamana trecuta l-am gasit pe baiat vanat pe o manuta, nu a fost atenta si baiatul si-a dat cu mana de marginea patului

refuz sa cred ca la lovit

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cochonel, tu cum faceai masajul? ca mie dr mi-au zis sa ii fac de la nas catre ochi, iar pe net gasesc ca se face de la ochi in jos catre nas, ca sa se forteze membrana aia si sa se deblocheze...

Eu faceam fix unde se intalneste nasul cu ochiul dinspre nas spre ochi. 90% din cazuri iese lichid de acol cand masezi. Aia inseamna ca pe loc i se desfunda canalul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, nu stiu ce formula ai folosit, dar mie imi da 23.5 :D........ deci stau bine, conform BMI, insa nu stau deloc bine, daca ma iau dupa imaginea din oglinda

 

Neata gagici, luni la datorie :))

 

Gina, iti raspund la postarile de vineri, in weekend nu am avut net. Nu ai cum la 1.72 si 80 kg sa ai BMI 23.5....De ex si aici http://www.bmi-calculator.net/metric-bmi-calculator.php

 

ai BMI = 27.3... tu ce site ai folosit?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy ti le dau pe ale mele(63 kg) ca sunt asa de greu de carat [grasa]

mai am de dat jos 10 kg, dar nu stiu cand voi reusii, poate cand va incepe Andrei sa mearga [flu] [flu] [flu]

 

as manca un tort, de fapt mai multe [pofticios]

 

Meey, multumesc, la 63 kg as fi fericita cu adevarat..... nu pot sa cred ca tu la 63 kg esti grasa.... ce inaltime ai?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi a iesit soarele si s-a incalzit, dupa o saptamana (aproape) de ploi, frig de toamna si stat in casa.

 

Da, Mariucul meu e un gras, s-au dus visele mele de-a o face manechin [batcap]

 

Didi, petrecere frumoasa si bb cuminte cuminte!!!

Gina, cat e mica grasa si frumoasa, cat e mare slaba, cu sani si fund bombat....e superba, seamana cu Mihaita :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce face tv ul din om...mai nou ma uit la emisiuni culinare. astazi am vazut o reteta de inghetata super simpla si buna ( am incercat o si am si servit o

deja).

Eu am pus asa ( ca sa nu stric ingredientele in caz ca nu iese): jumatate de banana congelata, 3 linguri de iaurt, un.plic zahar vanilat si pt ca nenea pusese inca ceva ce nu mi am amintit, eu am pus crema de lichior, cam o lingura. am dat tot la blender si am servit o. e asa buna...de fapt a fost. E pt cine lasa inghetata un pic la dezghetat inainte de a o servi, ca nu iese tare tare, dar e super buna si racoritoare si oeftina si fara prea multe chimicale.

 

Ce idee buna, eu imi fac desert din iaurt cu indulcitor si cacao sau fructe de padure partial decongelate cu branzica de vaci 0% si cu indulcitor pudra. O sa incerc sa imi iau si niste esente de vanilie... Daca asta se numeste gatit, inseamna ca gatesc si eu :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ploaia asta mi-a dat peste cap planul meu de alergat pe seara asta. Ia sa caut eu niste filmulete cu exercitii indoor.

 

New, daca gasesti ceva da-mi si mie link-ul te rog, nici eu nu am mai reusit sa alerg....gasindu-mi tot felul de scuze....dar mi-am cumparat tot felul de tricouri sport de la Lidl si bustiera si ma uit la meciurile de la CM :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...