Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vali, erai si mai tanara si muschii abdominali nu dusesera 3 sarcini.

Acum am o burta care atarna ca la manelistii aia cu lanturi groase de 1 deget. Nu stiu cand o sa scap de ea. Plus vergeturi pe picioare si burta....offf

Ma gandeam la dieta Ginei cu farfuriile mici ... cred ca astia de aici ,de la hotel , se gandesc la mine, au injumatatit portiile de sambata pana azi :)... turismul romanesc, totul pentru binele clientului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor, da eu va zic ca-i prea putin. Si de m-as opri, da pana acum tot in jos a luat-o. Nu ma urati si voi ca-s eu ingrijorata :)

Nu stiti replica despre Miranda din sex and the city: She just had a child, what's your excuse? Acu e vremea de grasa si frumoasa.

Eu as vrea sa fiu slaba din nou... pana la 25 de ani am fost slaba moarta si nicicum nu ma ingrasam. Nu ma simteam bine in pielea mea, dar nici nu se gaseau atunci haine care sa avantajeze slabele. Acum gasesc haine misto doar pentru manechine, eu de unde imi iau rochie de botez?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu as vrea sa fiu slaba din nou... pana la 25 de ani am fost slaba moarta si nicicum nu ma ingrasam. Nu ma simteam bine in pielea mea, dar nici nu se gaseau atunci haine care sa avantajeze slabele. Acum gasesc haine misto doar pentru manechine, eu de unde imi iau rochie de botez?

Cabina de dus? :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...