Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vali, tocmai ti.am vazut postarea. Dooooaaammnne ce dor imi e de o partida de sah!!! Abia astept sa pot juca din nou. Am incercatonline , dar nu e aeelasi lucru...

Mandra mea mare e la primul ei campionat de sah. E incepatoare, joaca de 2 luni si deja a castigat o partida. Tati e f mandru si eu de asemenea, mai ales ca nu ne asteptam. Am inscris-o mai mult ca sa-i testam reactia, dar pare tare incantata. Merita sa continuam. Nepotii mei sunt campioni la sah. Sa vedem daca are si ea gena sahului:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si am ajuns la 54 kg si m-am speriat oficial. Eu sub 53 sunt scheletica (1.73). Nu mai am de unde slabi. Sa ma opresc zic.

te urasc sincer...eu sunt o bulina rostogolicioasa! [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

 

cat despre tort si candy bar nu stiu ce sa-ti recomand. eu am facut tortul la...cora! au un tort absolut delicios, tort mousse de ciocolata. eu il ador. in fiecare weekend pacatuiesc...doar nu respirand am ajuns precum mama dolores! [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

te urasc sincer...eu sunt o bulina rostogolicioasa! [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

 

 

cat despre tort si candy bar nu stiu ce sa-ti recomand. eu am facut tortul la...cora! au un tort absolut delicios, tort mousse de ciocolata. eu il ador. in fiecare weekend pacatuiesc...doar nu respirand am ajuns precum mama dolores! [smulgpar]

Adica tortul de nunta l-ai facut la cora? Se poate??

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrei îmi scoate peri albi (și soră-sa, dar asta e altă tema). Nu îi mai place sânul stâng (adică ăla cu mai mult lapte dar mameleonul mai puțin exprimat), urlă ca nebunul când îl pun acolo, doar semiadormit îl păcălesc. În plus afară în loc să sugă, admiră peisajul. Trage o dată și apoi învârte capul după păsări...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 În plus afară în loc să sugă, admiră peisajul. Trage o dată și apoi învârte capul după păsări...

Fomilicioasa mea inca nu are asemenea....... preocupari, la ea masa-i masa, fie c ao serveste afara sau in casa, pana nu isi umple recipientul, nu o intereseaza nimic :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, așa era și Andrei până acum vreo trei zile, dar de când a descoperit că există viață dincolo de ţiţi e greu.

Dar abdomene ai voștri fac? Mai nou se chinuie să se ridice în fund. Și radiază de fericire când reușește. Dacă așa ajunge și la mânuțele pe care i le țin eu departe de gură e în al nouălea cer de-a dreptul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca, a inceput sa se ridice in fundulet deja? [fal] 

Mama mama, ce baiat mare ai!!!

Si a mea face abdomene la greu, mai putin cand e la orizontala si mereu cand este un pic ridicata, fie pe o perna, fie pe mine.

Maria a inceput sa scoata niste chiote........ parca s-ar pregati de nunta [:-)))] , ma si sperie uneori, asa tare si prelung chitaie.

Ma intreba nepotul meu de ce face asa [batcap]  De drag, de placere, vorbeste cu jucariile ei, e fericita ca se poate exprima si ea :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...