Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Al meu e tot mai cuminte. Se culca seara singur dupa ce-i dau sa manance si sting lumina. Si dimineata cand se trezeste, nu mai face scandal. Il aud ca se foieste si-l iau la schimbat si alaptat.

 

In alta ordine de idei, am batut tot Polusul in catarea unei rochite simple de botez. N-am vrut una de gala, ci una normala (de zi). Am luat una care se trage peste cap. Va trebui sa ma dezbrac de tot ca sa alaptez.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si a mea chiuie de mama focului.Ah azi i.am pus in sfarsit cerceii cu pistolul si i.a pus medicinali dar sunt frumosi.

Robi tuseste si respira greu.Sa dea Dumnezeu sa.i treaca pana maine ca daca nu mergem la doctor.I.am facut aerosoli doar cu ser.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Baby, am citit ce ai zis despre tigari si am sesizat ca ti-ai dori sa te lasi, altfel nu m-as baga. Inainte sa dai banii pe acupunctura, nu vrei sa iti dau o carte sa o citesti?

Eu dupa ce am terminat de citit m=am lasat (fumam 2-3 pachete pe zi de 13 ani). La fel si sotul. E cam enervanta la inceput, dar treci peste primele capitole si pana la sfarsit te vei trezi singura punandu-ti anumite intrebari.

Daca vrei, imi dai mesaj privat cu mail si iti trimit.

 

Claris, ce frumi e cel mic, ce buculite bune de rontait are si ce ochi frumosi!

 

 

Noi zilele astea nu prea am fost bine, cu titi si sns, ne chinuim mult, dar mai rabdam...

 

De cateva zile are achizitii noi: se trage de tricou si il suge, ma trage de tricou, apuca o jucarie daca i-o pun langa mana. se roteste in patut, daca il las cu capul la nord, il gasesc cu capul la sud, dar nu stiu cum face ca nu face de fata cu mine, il gasesc asa in patut :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...