Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Baby, am impresia ca incepi sa vezi viata in roz... [pup].

 

La multi ani, Andreiutz de Meey!

 

Mai e vreun bebelus puturosel ca al meu? Nu stiu daca sa ma ingrijorez inca, nu vrea sa ridice capul stand pe burtica, cu toate ca in brate si cand ne jucam de-a avionul e tare semet. Ba mai mult, stand pe picioarele mele vrea sa se ridice in popou. Dar stand pe burta, linge paturica si intr-un final da in scanceala...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani pt Andreiut, Meey!

La multi ani si sarbatoritilor de ieri!

Maddutz, la al doilea rand de poze cu balerina musai sa comentez si eu :) o frumoasa si o falcoasa, sa va bucurati de ea!

Poate prind si eu oleaca si o "popularizez" pe a mea :) Eu tot cred ca e cea mai slaba dintre ghiocei, dar m-am obisnuit cu ideea :))

 

Cocho, bravo pt rutina si pt somnic. Si eu sunt ocupata de vreo saptamana sa-i inteleg mai bine programul, ca sa n-o perturb de la somnic. Noaptea doarme f bine, ziuasi-a cam dereglat-o, dar ne reasezam. Am citit Baby whisperer (am comandat-o) siam mai vazut o teorie wonder weeks. Ambele mi se par f interesante, o sa iau din ele ce ni se potriveste.

Baby, pfew, bine ca ai rezolvat!

Emaaimee, sanatate lui Oanici, ce bine ca sunteti in Ro!

Easy, mai treci sa ne mai zici cate o vorba! :)

Teo, o imbratisare si o incurajare si din partea mea. Cum zice si Madduz, o sa fie bine, dar sa urmarestj cj mare atentie sarcina data viitoare, poate pe parcurs e nevoie de ajustat tratamentul, am vazut fete cu homocisteina crescuta ca luau chiar si anticoagulant injectabil- gen Clexane...

DeeaI - cam nesi oamenii aceia, trebuia ss le zici di prima ca nu-i frumos ce fac

Nu maj stiu ce am mai vrut sa zic...mai revin :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai e vreun bebelus puturosel ca al meu? Nu stiu daca sa ma ingrijorez inca, nu vrea sa ridice capul stand pe burtica, cu toate ca in brate si cand ne jucam de-a avionul e tare semet. Ba mai mult, stand pe picioarele mele vrea sa se ridice in popou. Dar stand pe burta, linge paturica si intr-un final da in scanceala...

Idem si la noi! Eu cred ca nu isi da seama ce ar trebui sa faca. Incerc sa-l ridic eu uso de piept sa se prinda, dar tot scanceste si ma cheama sa-l ridic. Daca ma las pe spate si il pun pe burta mea ridica sus de tot capul. Parca il da pe spate chiar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

New, stiu. Dar gandeste-te si ca jud cluj e de doua ori mai mare ca bistrita nasaud. In cluj sunt 5 orase. In bn 3.

Asta nu justifica intarzierile. Sa angajeze mai multi oameni daca nu fac fata. In alte orase mari am vazut ca se platesc la timp..

Eu nu-nu platesc impozitele cu cateva luni intarziere :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...