Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata

mi-a intrat si mie alocatia in sfarsit. Si la bucuresti dureaza 2 luni pana intra indemnizatia, cel putin la mine in sector.

Pe bebelache l-am lasat in pat si m-am dus la bucatarie sa spal vasele si...l-am gasit dormind :D si ieri la fel. Nu-mi vine sa cred ce baietel cuminte :):)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

New, de acord cu tine. Nu-ti povestesc ce chef sa-i scarman am avut ieri si totusi a trebuit sa ma milogesc si sa pup in fund. Nu-i intereseaza. Acum 3 saptamani era ajunsa cererea mea, confirmarea de primire era notata in registru. Ieri disparuse cererea. Cred ca daca eram la cluj, sau daca puteam sa ma duc iesea scandal mare. Am preferat sa pup in fund ca sa nu risc sa se razbune. Mi-a zis doamna de la bistrita ca mai este cineva care asteapta transferul de la cluj din martie. Pai eu scuipam foc sa ma tina atata timp. 5 minute a durat transferul. Doua click-uri. Si pt atata a trebuit ca eu aproape sa fac o cadere nervoasa.

 

Karyna, sa stii ca incep sa-mi revin. Azi am fost afara de la ora 11. Acuma am venit. Am traversat orasul pana in parc. E o minune parcul ala. Nu m-am simtit asa bine nici nu mai stiu de cand. Nu m-as mai fi dat dusa dar a trebuit sa venim ca n-am pus decat o portie de lapte. Maine mergem iar.

 

Deci am ajuns de pomina :))). Cand veneam spre casa m-am intalnit cu una cu care am fost in salon la spital. De alta etnie. Curatica, dar in rest cu apucaturile etniei. Era cu fetita si cu baiatul de 4 ani. Am stat vreo 10 minute cu ea de povesti ca-s prea simtita sa ma fac ca ploua. No, fiu-so tot sa-l prinda pe aris de manute. O data a nimerit. Apo sa-i puna masinuta in carucior. Apoi sa prinda de maner. Nu va spun cu ce viteza am venit acasa. Primul lucru pe care l-am facut a fost sa fug la baie sa-l spal pe Aris pe maini. Si am sters manerul caruciorului cu spirt :)))). De-astea n-am facur veci dar m-a speriat Zoard.

 

Apropo, ca m-ati intrebat careva. Am sunat-o pe andika dimneata dar n-a raspuns. Mi-a trimis mesaj ca ma suna ea. Inca nu m-a sunat. Cand ma suna va spun si voua. Meey n-am uitat nici de tine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...