Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Lady, in aceeasi situatie ca si tine sunt si eu cu lactatia, dar eu stiu cauzele..a mancat Tudor f prost si sunt f stresata cu vecinul de jos care ne face numai probleme.

 

Apropo de functionari...am chemat in 2 randuri politia si vreau sa va zic ca m-au pasat de la unii la altii doar ca sa nu munceasca...mi s-a spus in fata sa nu mai sun la 112 data viitoare ci direct la ei pe fix ca intervin mai repede...Am depus plangere penala facuta de un avocat si evident ca l-au plimbat pe sotul vreo 2 zile pana sa-i dea nr de inregsistrare si sa incerce sa-l convinga ca nu e bine facuta, ca nu rezolva nimic etc Traim intr-o tara de rahat in care platim o groaza de taxe din care se platesc salariile la o groaza de incompetenti...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suzieq, mă bag şi eu ca musca în lapte...nu ştiu ce probleme ai cu vecinul, le+am ratat, dar tu sună tot la 112. 

Nu de alta dar dacă suni la poliţie ei o pot lăsa moartă...că urmează ce urmează şi sfîrşesc prin a nu face nimic.

Dacă suni la 112 sînt obligaţi să raporteze incidentul, prezentarea la faţa locului şi ce măsuri s+au luat.

Şi oricît o scaldă tot trebuie să facă ceva pînă la urmă.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...