Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

S.O.S. Ce faci la mare cand ploua si e frig?


Recommended Posts

Da, asta cu plictiseala o stiu foarte bine, doua ore din acelasi "ceva" devin aproape o tortura, chestia e ca vreau sa-i dedic ei timpul in concediu, ea se bucura la maxim de timpul petrecut impreuna, dar daca nu ii ofer si o ocupatie, devine foarte repede rasfatata si se apuc de traznai, asa ca ma gandeam ca ceva nou zilnic ar ajuta... Anul trecut am mers, dupa cum ziceam, la Constanta, si am vazut cate ceva de pe-acolo, dar ma gandeam ca stiti voi ceva "comori ascunse", ceva locuri in care putem merge, ceva chestii pe care le putem face ca sa umplem o saptamana intreaga....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Piata Ovidiu e deja gata, si stradutele din jur - deci daca nu ploua tare e in regula. acolo e ditamaaai locul de alergare. din pacate la Muzeul de Atrheologie sunt interesati copilasii mai mari, ea nu cred. si Moscheea Regala e de vizitat...

 

La Limanu e foarte frumos portul turistic - si e si aproape de voi, chiar langa e un hotel cu restaurant interesant.

https://www.facebook.com/pages/Marina-Limanu/126877667361301

aici ai pagina lor

 

la rezervatie e tot asa, de mers "daca nu ploua".

 

(Missdarcey, trebuie facute si locurile alea odata... si anul asta e ca dupa un bombardament mai mic, dar... se fac.)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...