Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Incalzitoare de biberon. Ce aparat sa aleg?


Recommended Posts

  • Administrators

Ce este un incalzitor de biberon?

 

Fie ca hraniti bebelusul cu lapte formula sau doriti sa incalziti ocazional laptele matern, acest aparat va poate fi de mare ajutor. Cu ajutorul lui puteti incalzi rapid si eficient biberoanele, asigurand in acelasi timp o incalzirea delicata si uniforma a laptelui.

Aveti nevoie de un incalzitor de biberon sau nu?

 

Ca parinti al unui nou-nascut sau bebelus, cu siguranta au existat nopti cand v-ati trezit sa incalziti sticluta de lapte. In loc sa va chinuiti cu incalzirea apei pe aragaz, fierbatoare sau sa riscati incalzirea punctelor fierbinti in lapte la cuptorul cu microunde, un incalzitor de biberoane va poate ajuta enorm citeste in continuare recomandarile noastre aici.

 

http://www.desprecopii.com/Images/SitePages/incalzitor-de-biberon-mare.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 4 weeks later...

Eu merg pe principiul ca cel mai bine e sa iei de la aceasi firma de unde folosesti si biberoanele, asa esti sigura ca sunt 100% compatibile, iar de obicei daca biberoanele sunt pe placul tau, probabil si incalzitorul o sa fie. Eu am luat incalzitor tot de la Nuk (http://www.bebejoy.ro/incalzitor-electric-biberoane-thermo-rapid.html) si sunt multumita de el. O idee buna ar fi fost sa iau un incalzitor care sa mearga si in masina, dar am auzit ca incalzesc mai greu, asa ca am cumparat unul pentru casa, si unul mic din acela tip husa pentru masina.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...