Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 11


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andka, paretea mea proprie si personala. Eu n-as face vaccinul acuma. Organismul e slabit de la antibiotice si de la lupta cu bidigania. Daca-i mai bagi alti virusi nu stii ce efecte secundare faine poate sa faca. Tu ia-te dupa instinctul matern, ca-ti spune el cum sa faci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, ce inseamna destul de mult ser? Cate picaturi in fiecare nara? 

4-5. dar nu deodata, cu cate 5 minute pauza. deci 1 pic in fiecare nara, dupa 5 minute alta, si tot asa. dar poate nu va trebuie asa mult. eu am mers pe incercate. cel mai mult a fost 5 pic/nara. poate va ajung 3, incearca.

baby, nu citi mai departe:)

si sa astepti 10 minute si apoi pui batista, sa aiba timp sa se inmoaie ce e pe-acolo. nici eu nu vedeam sa fie muci, si totusi scoteam niste kilometri de "chestie":)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andka, paretea mea proprie si personala. Eu n-as face vaccinul acuma. Organismul e slabit de la antibiotice si de la lupta cu bidigania. Daca-i mai bagi alti virusi nu stii ce efecte secundare faine poate sa faca. Tu ia-te dupa instinctul matern, ca-ti spune el cum sa faci

bine zici. cam asta simt si eu, ca l-as lasa o perioada in pace, a avut destule de tras in ultima vreme.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot de Andrei. Își sucește capul în poziții imposibile numai și numai să vadă telefonul. Mihai probabil vrea quality time cu mami? :)

Andrei vrea si el cont pe feisbuc [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Da, Mihai al meu mi-a dus dorul, azi am lipsit de la 8.30 la 13.30 (timp in care Maria a supt degete [batcap] ), apoi am facut papa, a dormit....... nu prea ne-am iubarit :)

 

De pe la pagina 2 am ramas restanta, sper sa reusesc sa recuperez maine seara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, nici eu nu as face vaccin pe organism slabit.

 

Legat de comportamentul la san, am mai vorbit cu niste consultante si a rezultat, la mine, ca e vorba de flux scazut. A crescut si nu mai are rabdare. Noaptea e mai bine pt ca e si semiadormit si nu mai e distras de lucruri exterioare si sunt si sanii mai plini.

Poate se aplica si la tine? Mie mi-au recomandat compresii si pozitii gravitationale, schimbat sanii des.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, nici eu nu as face vaccin pe organism slabit.

 

Legat de comportamentul la san, am mai vorbit cu niste consultante si a rezultat, la mine, ca e vorba de flux scazut. A crescut si nu mai are rabdare. Noaptea e mai bine pt ca e si semiadormit si nu mai e distras de lucruri exterioare si sunt si sanii mai plini.

Poate se aplica si la tine? Mie mi-au recomandat compresii si pozitii gravitationale, schimbat sanii des.

eu cred ca e flux prea mare pentru ca am impresia ca deabia apuca sa ia aer intre 2 inghitituri, si are ochii inlacrimati (ca si cand e gata-gata sa se inece, cu toate ca nu se ineaca). e ciudat, avand in vedere problemele mele cu alaptatul...

daca pun pompa dupa isteria lui, scot 50 ml/san in 3-4 minute, si vad jeturile cum vin pe 4-5 canale. nu stiu ce sa zic, ma depaseste.

e isteric si la bibe cu scurgere lenta. azi i-am pus cu 2 orificii, a fost si mai rau. habar n-am ce are. ma bazez pe mesele de noapte ca ziua nu stiu cat mananca (la san 10-15 inghitituri cu scandal, bibe 40-50 ml). nu stiu ce se intampla:(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...