Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 11


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andika, incearca sa il alaptezi tu intinsa pe spate si el peste tine, contra gravitatiei. Va mai opri din flux. SAU mulge inainte 10-20 ml cu pompa ori mana, cat sa mai eliberezi din flux.

 

Poate manca f bine in 20 de inghitituri daca ies multe jeturi si fluxul e bun. E ca si cum ar fi 4-5 gauri de biberon :p

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy eu nu i.am cautat sotului in telefon ca n.as vrea sa stiu.Dar m.am mai uitatt cateodata la apeluri sau maailuri.Geloasa nu (mai ) dar nici sa.i l dau alteia.

Sotu meu e ok dar am eu cerinte fff mari de la oamenii apropiati si gresesc.Ca nici eu nu sunt nici pe departe perfecta.Doar frumoasa si desteapta si gospodina si modesta. Si m.au atras intotdeauna barbatii aratosi din cauza carora am suferit.

Vali in niciun caz nu te gandi la prostii sa nu lucreze subconstientul in defavoarea voastra.Nici noi nu ne.am schimbat in bine ne.am delasat,ne.am ingrasat nu mai suntem dragute si sexi.Sau doar eu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi problemele cu urletele la masă cred că se datorează faptului că începe să descopere lumea și mereu există ceva care îi distrage atenția. Noaptea e ok, ziua...dacă e foarte flămând suge ok, dar in general mereu exista ceva care îi distrage atenția...Încerc să îi reduc câmpul vizual, câteodată funcționează, câteodată se enervează și mai tare că nu vede ;) Oricum, trecem noi și peste asta...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi problemele cu urletele la masă cred că se datorează faptului că începe să descopere lumea și mereu există ceva care îi distrage atenția. Noaptea e ok, ziua...dacă e foarte flămând suge ok, dar in general mereu exista ceva care îi distrage atenția...Încerc să îi reduc câmpul vizual, câteodată funcționează, câteodată se enervează și mai tare că nu vede ;) Oricum, trecem noi și peste asta...

hm. la noi nu se pune problema asta ca in general sta cu ochii inchisi. daca ii deschide sunt injectati sau dati peste cap. deci clar nu e atent in jur.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...