Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 11


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu nu pot dormi de nervi, ai mei dorm amandoi. M-a enervat cumplit domnul asta de-i zice sot, imi vine sa-i dau un sut asa prin somn sa dea cu capul de lustra. Doamne, om mai stresa(n)t ca asta mai rar.

 

Am terminat cu capitolul botez, a iesit bine, nu mai sunt discutii si motive de nervi si controverse. Incepem capitol nou: concediu. Si avem asa: mergem undeva sau nu mergem? La mare sau la munte? Dar de ce la mare si nu la munte? Dar in septembrie la mare e frig. Si la munte. Dar trebuie sa luam x, y, z la noi, o gramada de bagaje. Merita? Mai bine stam acasa.

 

I-am zis ca o sa incerc sa bag copilul inapoi de unde l-am scos, ca vad ca e prea multa complicatie si nu face fata.

 

Doamne, purtatorii astia de p...alarie sunt buni de batut non stop! Sursa de stress imi trebuie mie, cand trebuie sa am grija de bub si sa ii dau numai ce-i mai bun din mine...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, m-am aprins dar o sa-ti spun frumos. Nu exista seaparatisti minoritari unguri. Asa se vede de la Bucuresti. Separatistii aia sunt secui, care n-au nicio treaba cu maghiarii. Iar copilul meu e pe jumatate minoriar de-ala "separatist".

te contrazic am stat cca 1 luna in ..tr.un oras si stiu ce vorbesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot dormi de nervi, ai mei dorm amandoi. M-a enervat cumplit domnul asta de-i zice sot, imi vine sa-i dau un sut asa prin somn sa dea cu capul de lustra. Doamne, om mai stresa(n)t ca asta mai rar.

Am terminat cu capitolul botez, a iesit bine, nu mai sunt discutii si motive de nervi si controverse. Incepem capitol nou: concediu. Si avem asa: mergem undeva sau nu mergem? La mare sau la munte? Dar de ce la mare si nu la munte? Dar in septembrie la mare e frig. Si la munte. Dar trebuie sa luam x, y, z la noi, o gramada de bagaje. Merita? Mai bine stam acasa.

I-am zis ca o sa incerc sa bag copilul inapoi de unde l-am scos, ca vad ca e prea multa complicatie si nu face fata.

Doamne, purtatorii astia de p...alarie sunt buni de batut non stop! Sursa de stress imi trebuie mie, cand trebuie sa am grija de bub si sa ii dau numai ce-i mai bun din mine...

al meu se streseaza la orice iesire pana in parc ca tb sa plec cu sacosa de haine dupa mine.Tb sa.i luam bicicleta lui Robi ,carut cu landou si scoica iar daca mai mergem di la cumpataturi e jale.Si avem bortbagaj destul de mare.Te inteleg perfect.Cand o fi sa plecam in concediu nu stiu cum o sa facem.Eu nici nu am chef sa ma "etalez" pe plaja d.aia aman.Nici n.am programat ceva.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...