Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 11


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andika, incearca sa il alaptezi tu intinsa pe spate si el peste tine, contra gravitatiei. Va mai opri din flux. SAU mulge inainte 10-20 ml cu pompa ori mana, cat sa mai eliberezi din flux.

 

Poate manca f bine in 20 de inghitituri daca ies multe jeturi si fluxul e bun. E ca si cum ar fi 4-5 gauri de biberon :p

Si la mine vine mult si papa putin timp (5-7 min) dar se satura.

Luptatul cu sanul nu e greva suptului? Nu stiu prea multe de ea.

F a papat acum in brate ca mi-e frica sa-l alaptez culcata si acum il mai tin in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

Si eu sunt obosita mai mereu si ma dor mainile, spatele, capul.

Pe plaja nu ma expun nici eu. Noi iesim mult, gentuta lui bb e mereu pregatita. Acum e usor, e mai greu cand incepe diversificarea.

Eu ma dau cu parfum, bb nu a protestat. Mamici de fetite, dati-va acum, mai tarziu nu mai aveti loc de fetite "vreau si eu tatum" imediat ce simte mirosul.

Ieri am mai invatat ceva de la Maria" ham hamul mic nu are papuci"

Mi-a mai trecut supararea, cred ca am si exagerat dupa episodul cu Maria pe plaja, am vazut totul negru. Sotul mi-a zis ca azi am o zi de pauza, adica ma ocup doat de bb.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Monica, wooow, aproape o luna ai stat intr-un oras cu unguri? In cazul asta da, ai dreptate. Stii despre ce vorbesti. E plin Ardealul de separatisti si io, proasta de mine habar n-aveam. Am stat 3 ani cu unul si nu mi-am dat seama, mama lor de separatisti! Hai ca m-ai facut sa rad.

 

Deei, cand noi stateam in case de caramida si mergeam la universitate, adica prin 1600 si ceva (in caz ca nu stiti, prima universitate s-a infiintat la cluj de catre Sigismund Bathori) bucurestenii traiau in mahalale, in case de pamant. De carte funciara au auzit din 1996. Cea mai mare porcarie istorica ce i s-a putut intampla partii asteia de tara a fost unirea aia din 1918. Tot ce avem si suntem datoram ungurilor si austriecilor. Atunci ne mergea bine. De cand suntem condusi de mitici e vai de curu nostru. Si daca e s-o judecam p-aia dreapta si io-s separatista. De mult tare sustin autonomia Transilvaniei. pt ca m-am saturat sa duc in spate miticii, moldovenii si oltenii. Asa ca sho pe mine, sunt separatista.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...