Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 11


Recommended Posts

Vali exact asa ii zic si eu sotului.Noi ne impartim el cu Robi eu cu fata si pana acum a fost ok.A mai comentat si el dar.. Si cumnatul meu e mai rau.traieste in alta lume desi are 42 ani dar nu are copii.Pe langa frasu al meu e responsabil.hahahha

Dea ai ambitie

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vali, eu il scalpam. Sincer. Pt mine, asta e motiv de divort.

 

Deeai, si n-are dreptate omul? 170 de lei pe un rahatel? Am vazut la Magura centru de activitati de la chicco. 400 de lei. Da-o-n pisici. Nu ca n-as da atata pe el, da ce naiba face de banii aia?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place alergatul si sentimentul de dupa. aatazi as mai face 15 min, dar sa vad de vine apa, sa ma pot si spala, ca nu avem de cateva ore...

Nici n-o sa aveti in urmatoarele 5 saptamani decat cu taraita. Se lucreaza la colibita si tocmai au anuntat ca toate Bargaurile s-ar putea sa ramana fara apa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt complimente.

Cat despre mine, ce sa zic, grasa si frumoasa, merge? =)) [batcap]

Eu am iesit din spital cu 66 kg si acum am...68 [:-)))]

 

Nici noi nu am avut fotograful la restaurant, asa am mai economist niste bani, ca noi oricum nu am facut tam tam, doar o masa la terasa.

 

New, cat are A? V avea la 2 luni juma 64 cm (acum nu stiu cat are, dar poarta 68 sau 74) si 6.3 kg (cantarit azi).

 

Si eu o sa incep diversificarea mai devreme, 5 luni, 5 juma, sa vad cum reactioneaza si el. Am vb cu Jack Newman pe mail si el zice ca formula e oricum un fel de solid lichefiat si la copiii care au supliment cu formula e mai ok sa aiba san si supliment solide. El imi recomanda sa incep de acum cu banana, avocado, chestii calorice, dar am zis nu, mersi, mult prea devreme 3 luni. Macar 5.

 

Ratustele, cred ca ti-a stat inima in loc. Pft :/ Iti dau si eu sfat ce am primit aici pe forum, cred ca de la Gina, sau Monica: la barbat trebuie sa ii ceri exact ce vrei de la el, de genul: fii cu ochii pe Maria, ai grija de bebe, fa-mi aia, adu aia. Al meu asa e f saritor, daca il lasi singur e cam pierdut, trebuie indrumat.

 

baby si eu m-am uitat de centru de activitati, dar pe OLX. Apoi mi-am dat seama ca nu mai am unde sa il pun, nu mai am loc in camera. Poate doar daca vand leaganul, dar decomdata inca il foloseste.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici n-o sa aveti in urmatoarele 5 saptamani decat cu taraita. Se lucreaza la colibita si tocmai au anuntat ca toate Bargaurile s-ar putea sa ramana fara apa

Stiu Baby, ca tata lucreaza la Colibita. Mi a zis ieri, dar asteptam anuntul sa fie inaibte sa ia apa, nu dupa...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor. A dormit 2 ore pe mine, s-a trezit ok, supt fara probleme, a povestit ca de obicei aproape 2 ore, acum iar doarme. M-am mai linistit, eram ca intr-un vis de dimineata.

 

Eu ma uitasem la filmulete de prim ajutor in ideea ca orice altceva ajungi la spital si preiau acolo dar de respirat daca nu faci ce trebe instant pot fi urmari grave. Si nu mi-am amintit pozitia in care sa-l pun, doar sa-l intorc in jos sa-l bat pe spate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mor de draci! Scarba aia de hoasca batrana a avut tupeul sa intre in dormitor si sa.mi zica ca fata plange ca vrea sa doarma la ea inbrate si ca plangw ca ii e somn. Ultima partw o stie de la mine. Auzi tu la ea. Imi venea s.o scalpez. Nici macar nu plangea fata. I.am spus ca eu sunt ma.sa si eu stiu mai bine ce are
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...