Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 12


Recommended Posts

Promit ca asta e ultimul lucru ce il zic despre ea (ms ca ma suportati si ma lasati sa ma descarc aici)

Acum ma intruieste cum sa zdrobesc niste distonocalm si sa il bag in mancare la sot... ca de cand a venit ea a observat ca e nervos...

:))))))

[:-)))] [:-)))] [:-)))]

mama ce-am mai ras!

ieri am vizitat-o si noi pe doamna [batcap]  si...vorbea cu pitica: "ia, paraste-o tu pe mama..." la care, nu m-am putut abtine si i-am replicat: "da' de ce sa nu-l parasca pe tata'su"?!!! o amutit...pe urma, toata vizita, am tot taxat-o! [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Promit ca asta e ultimul lucru ce il zic despre ea (ms ca ma suportati si ma lasati sa ma descarc aici)

Acum ma intruieste cum sa zdrobesc niste distonocalm si sa il bag in mancare la sot... ca de cand a venit ea a observat ca e nervos...

:))))))

apropos, pana in septembrie, in locul tau, as manca si bea numai alimente sigilate. mai stii ce-i trasneste sa-ti puna in mancare?!!! [fal]

[:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vladut a cazut pe jos de pe niste saltele. A plans rau de tot. Am fost la spital cu el, pediatrul a zis ca pare a fi ok dar sa-l urmarim. Nu mai sunt buna de nimic. Nu-mi vine sa cred cat de neglijenta am putut sa fiu.

vio, stai linistita [pup] asta e inceputul. 99% din copii cad de undeva (pat, saltele, masa, fotoliu, etc). a plans pentru ca s-a speriat, in primul rand. sa-l urmaresti sa nu verse in jet, sa nu planga neconsolat, sa n u-si piarda cunostinta, sau daca apar simtpome care pana acum nu le avea....

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai ce bine e acasa..am fost cu cei 3 copii la plimbare si la mc (celenna,e numai vina ta)...sunt mandra de mine...am stat cuminte si mi-am savurat apa plata (e drept ca in capul meu avea gust de cartofi prajiti, dar nu se pune)

 

Maddutz, ms de modificare:*:*:*

 

Vio, sa nu te simti vinovata..astea se pot intampla si cand esti cu ochii pe ei non-stop...al meu cel mare cred ca a cazut de pe toate paturile si canapelele...nu zic sa nu iti faci griji...dar de cele mai multe ori se sperie tare si apoi se linisteste...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apropos, pana in septembrie, in locul tau, as manca si bea numai alimente sigilate. mai stii ce-i trasneste sa-ti puna in mancare?!!! [fal]

[:-)))]

Buna idee...

Ei ar trebui sa ii zdrobesc cv tranchilizante sau calmante sa mai iau si eu o pauza din cand in cand;)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ufff si eu ar trebui sa ma pun pe slabit. Am primi cadou o rochie de vara marimea 44 ( eu avand mereu 38) si mi-a mai si spus respectiva persoana ca sw teme ca nu imi vine. Pe monent m-an gandit ca este rautacioasa insa chiar nu imi venea. Mi-a schimbat-o cu 46. Clar nu se potrivesc marimile, dar nici 38 nu mai sunt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...