Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 12


Recommended Posts

Andika, mama, ce par ai, ptiu sa nu-l deochi :)

Il vopsesti? Cred ca nu ........

Recunosc, mor de invidie pe parul tau, exact asa il avea mama: negru, des, ondulat si lung.

Eu am luat de la ea doar des si (un pic) ondulat, dar am iesit mai corcitura (tata e saten deschis).

ba il vopsesc gina. si inca la greu (o data la 3 saptamani). din pacate sunt alba alba alba. satena am fost si eu, si il vopseam tot saten, dar de la multe straturi de vopsea se tot inchidea la culoare, asa am ajuns la negru. si nu imi pare rau. singurul inconvenient e ca intre vopseaua neagra si parul meu alb e mare contrastul, si una doua se vede. si mai si creste repede.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vladut a cazut pe jos de pe niste saltele. A plans rau de tot. Am fost la spital cu el, pediatrul a zis ca pare a fi ok dar sa-l urmarim. Nu mai sunt buna de nimic. Nu-mi vine sa cred cat de neglijenta am putut sa fiu.

off vioo. sper sa fie ok. oricum o sa tot cada de acum incolo:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, ce fain e Zoard! Aveam si eu o curiozitate. Tu cum il adormi acum cand e pe lp? sau cand era pe san nu iti adormea la san? Eu ma tem de momentul cand nu o sa ii mai dau/nu o sa mai am san, nu stiu cumva va adormi, ca acum fara san e mort de somn, nu adoarme, are o asociere cu sanul f puternica...

 

La noi kk e pastos si galben sau galben-verzui cand avem mai multe completari si mai apos cu bobite si galbui cand avem mai putine.

Cand aveam aproape numai lp era chiar si inspre maroniu, dar tot pastos, mai gros ca mustarul.

 

Viooo, imi dau seama ce simti. Bine ca nu a fost de la inaltime mare, sunt sigura ca o sa fie bine!

tot la tzitzi il adorm de cele mai multe ori. am grija sa fiu mulsa si el satul, ca daca nu iese cu scandal.si il pun la suzetat:) dar Zoard adoarme in mai multe feluri, tocmai sa nu fie dependent de mine si de tzitzi. adoarme plimbat la verticala cu oricine (pletosu', mama, eu). cand am rabdare sa-l ascult il las si singur sa se chinuie, de obicei reuseste daca ma tin nervii, si adoarme in masina si carut. ne straduim sa poata adormi si fara san, dar e cea mai rapida metoda pana acum:)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Și V mai adoarme la verticala, dar ma dor picioarele Pft

În ultimele zile, nici la sân nu adoarme bine, nu știu ce are.

Acum se zvarcoleste în pat.

 

Gina, am noroc cu piciorul ca nu ma doare, deși îl car pe asta micu în brate toată ziua. Trebuie sa repet rmn sa vad dacă a mai crescut balaria, dar mi-e frica de rezultat și mai amân o perioada..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Și V mai adoarme la verticala, dar ma dor picioarele Pft

În ultimele zile, nici la sân nu adoarme bine, nu știu ce are.

Acum se zvarcoleste în pat.

 

Gina, am noroc cu piciorul ca nu ma doare, deși îl car pe asta micu în brate toată ziua. Trebuie sa repet rmn sa vad dacă a mai crescut balaria, dar mi-e frica de rezultat și mai amân o perioada..

si eu am probleme din astea arrya, si eu tot in ultimele zile. sper sa-i treaca. apuca sanul, apoi brusc isi smuceste capul pana face tzup si il scapa. apoi sare din nou pe el. si tot asa, pana oboseste. apoi se calmeaza (daca rezist eu pana atunci)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...