Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 12


Recommended Posts

Salutari de la Tg. Mures, Andika poate ne veden in urmatoarele 2 saptamani.

 

Baby, tocmai ve am primit un H2O dintr-ala, nu sunt f multumita, dar fiind primit e ok, daca dadeam eu banii pe el regretam.

Nu prea ma pricep la LP dar stiu ca ni e bine sa stea prea mult preparat, ai citit instructiunile?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andika, eu ii pregatesc de seara doua sticlute cu lapte. Cand se trezeste numai intind mana si ii indes biberonu-n gura. Papa in somn. Si eu ii tin sticla tot in somn :)).

Aby

Baby, nu se strica si raceste?

Eu observasem ca dupa o ora iti cam muta nasul din loc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se raceste dar nu se strica. Si n-am observat nici sa-l doara burta. Poate fi tinut la temperatura camerei cateva ore ca n-are nimic.

 

Suzie, ms, stiam ca tu ai aparat de-ala. Cocho, ms si tie. In consecinta, o sa-mi spal geamurile in maniera clasica :))

 

Meey, ai mesaj pe fb.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bujor, cocho, maddutz. si daca aveti scaune in masina, ii tineti in fund, sau se pot inclina sa stea bebe in pozitia "scoica"?

Sta in pozitie scoica. Are un sistem spcial pt bebei mici care se da pe spate + un insert moale care se scoate mai tarziu. Asta e http://www.chicco.ro/scaune-auto-si-marsupii/scaun-auto-chicco-eletta-79410.html Cand l-am primit acasa mi se parea ca sta in fund bebele, dar montat in masina e ok, pentru ca se lasa pe spate mult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!!

Raportez si eu prima noapte dormita cap-coada fara treziri din ultimii 4 ani...cred ca tre sa o notez in calendar...sper sa nu fie si ultima..

Hop si eu in discutie...legat de lp si eu fac ca tine baby si nu am obs sa il deranjeze pe bb...iar cu aparatul cu aburi nu stiu ce sa zic...al meu l-am primit si sta nou in cutie....

De ce nu va place scoica? Mie mi se pare ca e cel mai usor de folosit..il pun pe bb acolo legat si cand merg la cumparaturi o iau si o bag in troller...asa sunt si eu libera si admira si el lumea din jur...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata la toata lumea!

 

Ca tot vorbiti de scaune auto, stiti cumva, la astea mai trebuie si isofix, sau alt sistem de fixare? Eu la scoica n-am, motiv pentru care vreau sa scap cat mai repede de ea...

si eu tot de aia vreau sa scap. nu mi se pare safe. e legata doar cu centura de siguranta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sta in pozitie scoica. Are un sistem spcial pt bebei mici care se da pe spate + un insert moale care se scoate mai tarziu. Asta e http://www.chicco.ro/scaune-auto-si-marsupii/scaun-auto-chicco-eletta-79410.html Cand l-am primit acasa mi se parea ca sta in fund bebele, dar montat in masina e ok, pentru ca se lasa pe spate mult.

mersi:*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...