Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 12


Recommended Posts

Sta in pozitie scoica. Are un sistem spcial pt bebei mici care se da pe spate + un insert moale care se scoate mai tarziu. Asta e http://www.chicco.ro/scaune-auto-si-marsupii/scaun-auto-chicco-eletta-79410.html Cand l-am primit acasa mi se parea ca sta in fund bebele, dar montat in masina e ok, pentru ca se lasa pe spate mult.

Si e util si cand e mai mare ca il poti lasa pe spate sa doarma daca e cazul.

 

Noi l-am lasat tare tare in jos si ne-a lamurit fratele meu ieri ca nu mai era safe asa ca l-am ridicat un pic da e ok.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata la toata lumea!

 

Ca tot vorbiti de scaune auto, stiti cumva, la astea mai trebuie si isofix, sau alt sistem de fixare? Eu la scoica n-am, motiv pentru care vreau sa scap cat mai repede de ea...

Britax pavilion are isofix. Da masinile noastre nu asa ca tot in centuri il legam.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, nu stiti cat costa un aparat de-ala de curatat cu aburi care curata si geamuri?

Baby eu am cred ca am dat 400 de la top shop dar nu curata ca acolo.Eu n.am curatt niciodata geamurile cu el.Marele avantaj e ca nu folosesti chimicale dar nu curata ca solutiile.Eu alternez.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vreo 3 scaune si scoica dat fata o tin in scoica.Robi sta in scaune. Eu am doar 1 scaun cu isofix restul fara ca e cam scump.Dar la drum lung doat cu isofix.Fata o s.o pun in scaun cand nu va mai incapea in scoica. Scoica e de la carut.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si tinem amandoi copiii in scaune si eu d.abia mai am loc langa ei in spate cand mergem cu tati.Cred ca o sa incerc sa stau in fata si copiii in spate sa vad cum e. Cand plec singura cu ei e simplu ca n.am de ales dar merg de putin timp singura cu ei si am fost asteptata la preluare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata tuturor :)

 

Cu LP stiu sigur ca nu are voie sa stea mai mult de o ora(maxim) preparat se alternează , cumnata mea a lucrat la Milupa si a facut si studii de mai multe tipuri de LP de pe piața .

 

Meey , imi pare rau pentru Andreiut , sa ii treaca repede burtica !!! Ma bucur ca a văzut si sotul tau cum este .

 

Baby , eu am aparat din acela cu aburi , doar reclama este de el :( majeste si este greu de manevrat , iar pe canapele lăsa apa , efectiv le uda :(

 

De cand am ajuns in Buc , in cele doua seri a facut Andrei reprize urate de plans , adică tipa :( ieri am ieșit la o terasa , a fost ziua nasilor si i. Taxi l-a apucat supărarea , eu cu rochie cu fermoar la spate , sa mor , daca va dați seama ca mi-an dat rochia pana la jumătate jos in taxi si am rămas numai in sutien sa alăpteaz . Andrei se zvarcolea , eu cu sanul pe afara , deci oribil , taximetristul se uita , ca in filmele cu prosti :((( azi merg sa imi caut ceva de îmbrăcat comod ca eu nu mai vreau sa prezint tâți la toata lumea :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Asta mic parca a avut foc in fund azi noapte. S-a trezit din ora-n ora iar de la 3 la 6 am avut program de povesti, ras si chiuituri. Acuma iar e treaza iar eu sunt chiauna si un pachet de nervi. Meey, Dumnezeu te stie cum rezisti. Mie imi vine sa ma duc in lume

 Neata

 

Baby, poate a auzit si el ca vine tati [flo2]  si e fericit [bib]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...