Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 12


Recommended Posts

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cand urla de foame si eu ma retrag frumos si ii dau sa manance. Intotdeauna se gaseste un loc discret. Ieri i-am dat in parc, pe iarba, printre copaci. Cat eram eu de pudica, mi-a mai trecut. Cineva zicea ca o intarziere de 2 ore cu masa la bebelusi echivaleaza cu o intarziere de 2 zile la adulti.

 

Simona, eu am tot macanit pe aici: aveti grija ce imbracati in perioada alaptarii, pofta-n cui la rochite cu fermoar, bluze care se trag pe cap samd, nasturi sau decolteu adanc, cu acces rapid la tzitzi :)

dupa ce ca ma limitez la putinele haine care-mi mai sunt bune, trebuie sa ma mai limitez si la alea accesibile

 

Mai fetelor, copilasii astia or sti gustul alimentelor din vreo viata anterioara? [fri]

Maria a inceput sa se uite la mine cand mananc........ se uita asa........ de nu mai intra mancarea [batcap]

Si nu doar cand mananc, sa pot spune ca se uita de fapt la activitate, dar mai devreme o tineam in sus pe burta mea, cu mana dreapta pe mouse si cu stanga o tineam de burtica si aveam si un cornulet in ea, deci practic cornuletul era chiar in fata fetei. Mama mama, ce se mai intindea la el, se chinuia sa-l apuce cu manutele, nu nimerea...... nu stiam daca sa rad sau sa-mi pun intrebari: oare asta e semn ca vrea diversificare?

Ca la copiii astia ai mei nimic nu a functionat la fel, parca am avut pentru prima data copil, asa de diferit a fost totul.

nu e pofta, e curiozitate. Al meu i-a dat sa linga o banana. Nu stia saracul sa manance, tot scotea limba.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maddutz, nu pot sa cred ca pana si tu ai o soacra afurisita.....oare toate mamele de baieti veti fi asa la batranete cu nurorile voastre? se duc la "Scoala Speciala de Soacre" sa le tembelizeze mintile?

Noi astea de pe forum (cu baieti) o sa fim soacre din alea de gasca :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se raceste dar nu se strica. Si n-am observat nici sa-l doara burta. Poate fi tinut la temperatura camerei cateva ore ca n-are nimic.

 

Suzie, ms, stiam ca tu ai aparat de-ala. Cocho, ms si tie. In consecinta, o sa-mi spal geamurile in maniera clasica :))

 

Baby, ia-ti o paleta din aia cum au copiii strazii sa spele parbrize la stop, este foarte utila, cu un capat de burete spumuiesti si apoi cu lama de cauciuc tragi in jos zoaiele...si eventual daca vrei sa le faci luna mai stergi cu niste ziar/ carpe...cred ca se gasesc peste tot in magazinele mari - auchan, kaufland sau ce mai aveti voi acolo

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

Legat de kg eu am revenit la kg de dinainte de sarcina adica 60 la 170.

Bebe doarme de mult toata noaptea dar ne trezim noi pe la 3-4 sa ii dam papa si il gasim cu degetul in gura.

Scoica am si eu de maxicosi.

Baby eu cred ca, cantarul e bun. Iar faptul ca esti grasa e doar parerea ta.

Gina ziceai de fetele care nu au mai intrat si m am simtit si eu sper sa pot scrie mao des.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No fete, m-am cantarit. Am 70 de kile da cred ca-i defect cantarul. Numa atata sa cantareasca suncile mele labartate? :))

Baby, ti-am zis ca faci foamea si ne dai clasa...la 70 kg as fi miss univers..deci cu kg stai bine, cu dintii si parul mai ai mici problemute, abia astept sa vad ce zice csabi...inseamna ca esti mai slaba decat te stia el.

 

Unde te-ai cantarit?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...