Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 12


Recommended Posts

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

No, sa va prezint "sexoasa". Cu specifucatia ca burta e stransa de colanti. Daca o eliberez atarna :))). Acuma vad ca din cauza aripioarelor de pe coapse par icsosa. Da nu-s :)))

.......mda...tot la "te urasc" am ramas [pup] ....dupa mine, merge bine cantarul tau...sepsi esti;)...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Gina ...

Acum ma pregătesc de plecare in căutare de haine , dar stiu , voi veni cu lacrimi in ochi ca nu vor avea haine pe mărimea mea :( Si imbacsitul meu de Soț îmbrăcat ca o păpușa eu ca de la sapa :((( mereu aceeași poveste cu hainele :(

 

Sim, daca esti in Bucuresti unde te duci sa iti cauti haine si ce marime? ca sa nu pierzi timpul..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, cantarul e bun, tu esti pricinoasa, chiar si cu tine (uraaa)...ai 70 kg, tu nu vezi ce picioruse scoabe ai? da, ai putina burta care probabil e putin flasca de la sarcina si lipsa exercitiilor, dar in rest arati foarte bine....sa iti cauti o rochita sexoasa pentru cand vine csabi sa va testati....fa niste abdomene si arata de 65 de kg.

 

Si pune-ti ochelari, ai nevoie si fa-ti un implant de optimism / realism :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, chestie de-aia am. Dar ma gandeam ca poate exista ceva care numai sa-l indrept spregeam si se curata :)))

easy, mi-ai luat-o inainte..exact acum vroiam sa ii scriu de "trafaletul" ala:P....noua aici la apartament ne-a blocat proprietarul geamurile [batcap]  (poate i-a fost frica sa nu ne aruncam:P) si pot doar sa le rabatez....pe dinafara le spala ploia;))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata felul 1, iar 2 inca e la cuptor [buca]

Da Gina ...
Acum ma pregătesc de plecare in căutare de haine , dar stiu , voi veni cu lacrimi in ochi ca nu vor avea haine pe mărimea mea :( Si imbacsitul meu de Soț îmbrăcat ca o păpușa eu ca de la sapa :((( mereu aceeași poveste cu hainele :(

Sa faca bine sa inteleaga ca tu esti femeia, deci teoretic tu ai mai multa nevoie de haine decat el, plus ca in situatia de acum neaparat trebuie sa-ti completezi garderoba.

Ia spune-i sa intre aici, pe forum, sa-i explicam noi cum se rezolva ecuatia cu femei, haine si barbati [mariaj]

 

am uitat sa va zic ca e asa liniste pe aici...socrela doarme si nici nu a mai intrat in camera la noi de ieri dupa amiaza.....cred ca s-a speriat de tine gina [soricel] ....ce i-ai facut?..... spune-mi si mie secretul...pls [pup]

Puterile mele paranormale nu bat chiar pana acolo, ca functionez pe unde scurte [:-)))]

 

"Scoala Speciala de Soacre"

Eu as infiinta una pentru imblanzirea lor, dar numai pentru soacrele de fete, insa ma tem ca trebuie s ale aducem cu arcanul la scoala, niciuna nu ar veni de bunavoie si nesilita de nurori :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...