Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 12


Recommended Posts

Da Gina ...

Acum ma pregătesc de plecare in căutare de haine , dar stiu , voi veni cu lacrimi in ochi ca nu vor avea haine pe mărimea mea :( Si imbacsitul meu de Soț îmbrăcat ca o păpușa eu ca de la sapa :((( mereu aceeași poveste cu hainele :(

I-ai pus haine de iarna pana la urma cu el? Dar hartie pe post de cearceaf? :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

dupa ce ca ma limitez la putinele haine care-mi mai sunt bune, trebuie sa ma mai limitez si la alea accesibile

Pai....... mai cumpara-ti si tu cateva, nu de alta, dar le vei folosi si la bb2, pe urma le poti da de pomana :)

nu e pofta, e curiozitate. Al meu i-a dat sa linga o banana. Nu stia saracul sa manance, tot scotea limba.

Stiu ca e curiozitate, insa la cornulet parca prea cu jind se uita, la nicio jucarie nu s-a uitat asa....... pofticioasa [alcool]

 

No, sa va prezint "sexoasa". Cu specifucatia ca burta e stransa de colanti. Daca o eliberez atarna :))). Acuma vad ca din cauza aripioarelor de pe coapse par icsosa. Da nu-s :)))

Auzi, Baby? Degeaba statusi tu mai cracita, asa, doar doar o sa pari mai grasa, sa ne starnesti compasiunea, ca nu ne pacalesti [mariaj]

NU ESTI GRASA, auzi?

Nu mai cred ca era cantarul stricat.

 

Gina ziceai de fetele care nu au mai intrat si m am simtit si eu sper sa pot scrie mao des.

Pai mai intrati, surioarelor, ca ni se face dor de voi si de nepotei [pup]

 

Unde te-ai cantarit?

La piata, pe bucati, pe urma a facut adunarea si se teme ca nu i-a iesit bine [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, chestie de-aia am. Dar ma gandeam ca poate exista ceva care numai sa-l indrept spregeam si se curata :)))

Exista, se cheama barbat (sau femeie de ajutor, dar aia costa mai mult decat primul instrument :)))

 

Easy, la o vecina.

 

Anamaria, sunt inestetica. Nu-i multa grasimea dar cata e, e lasata si e plasata in cele mai nepotrivite locuri. E grasime de-aia moale, flasca. Iar pielea e foarte lasata.

Masajul ajuta foarte mult, iar un aparat nu cred ca e mai mult de 50-70 pe el (nu mais tiu cat am dat eu, ca e de cativa ani buni).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, ce faina esti!!! nu e stricat cantarul....oare eu cand aj la 70?

Deeaioana...sigur mai repede ca mine...acum sunt la plimbare...ma simt ca bianca dragusanu pe podium printre britanice si negrese (sigur ca sunt si exceptii, dar intorc capul ca sa nu imi scada moralul:p)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...