Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 12


Recommended Posts

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Easy, la o vecina.

 

Anamaria, sunt inestetica. Nu-i multa grasimea dar cata e, e lasata si e plasata in cele mai nepotrivite locuri. E grasime de-aia moale, flasca. Iar pielea e foarte lasata.

 

Stai ca vine csabi si-ti batatoreste bine grasimea aia, ori iesi vanata ori ii mai faci o surioara lui Aris, ca nu cred ca se va putea abtine saracul ungur sa iti arate cine e seful...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stai ca vine csabi si-ti batatoreste bine grasimea aia, ori iesi vanata ori ii mai faci o surioara lui Aris, ca nu cred ca se va putea abtine saracul ungur sa iti arate cine e seful...

S-o crezi tu! Chestiile alea cu care se preleveaza probe din gura trebuie tinute o ora sa se uste. Daca n-o sa spuna ca nu ramane la mine si merge sa se plimbe prin oras inseamna ca nu-l cunosc deloc :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In caz ca n-ai observat, sunt imbracats in poza. Si cu pantaloni negri. Daca va vezi cum m-a facut mama parca-s cascaval. Am cateva gaurele in care intra si varful degetului :))

Da gargaunii aia mari din cap nu ii vezi???....arati super...mai ramane sa inveti sa te iubesti...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...