Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 12


Recommended Posts

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Baby, să nu te mai aud că te plângi. Ești super! Eu cu ale mele aproape 80 de kg la 1.65 plys vergeturi și celulită ce să mai zic? Și am grijă ce și cât mănânc, exerciții fac plus zilnic vreo 2-3 ore umblat pe coclauri cu Andrei în cârcă și...nimic. Parcă s-a înțepenit cântarul la 78...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor cu permisul in mana, ia spuneti, voi cum ati invatat, ca ma tot contrazic cu nenea vecinul pe o tema: el spune ca la mersul inapoi, gararea si parcarea laterala nu se aprind avariile, ca nu prevede regulamentul. Eu, pe de alta parte, stiu de la ambii instructori ca avariile se aprind la manevrele mai sus mentionate si, in plus, la examenul din toamna m-a taxat ca am uitat sa aprind avariile la garare.

Voi cum stiti?

 

Baby, eu, daca nu gust un coltisor doar din praji cand o scot din cuptor....... degeaba o fac [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor cu permisul in mana, ia spuneti, voi cum ati invatat, ca ma tot contrazic cu nenea vecinul pe o tema: el spune ca la mersul inapoi, gararea si parcarea laterala nu se aprind avariile, ca nu prevede regulamentul. Eu, pe de alta parte, stiu de la ambii instructori ca avariile se aprind la manevrele mai sus mentionate si, in plus, la examenul din toamna m-a taxat ca am uitat sa aprind avariile la garare.

Voi cum stiti?

 

Baby, eu, daca nu gust un coltisor doar din praji cand o scot din cuptor....... degeaba o fac [batcap]

Gina, si eu stiu la fel...lasa-l pe vecin in pace ca nu e carnetul lui in joc..daca ambii instructori ti-au zis la fel si ai mai si patit-o pe pielea ta....

 

....Prajitura......balesc deja...sa nu pui aici reteta ca mor sigur...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nenea vecin a dat sala azi (a luat 26 de puncte) si are orasul pe 15. Are vreo 57-58 de ani si mai munceste pe la noi, ca e pensionar.

Acuma, eu stiu ca politistii nu-s mari iubitori de carte, insa examinatorul meu era si seful ( nu ca ar face vreo diferenta) si ma gandesc ca nu de tampit m-a penalizat.

 

Nici nu am timp sa ma documentez, m-am uita pe fuga in regulament si mi se pare interpretabil paragraful cu pricina.

I-am zis vecinului sa-i intrebe instructorul de ce nu i-a spus nimic despre asta, insa a uitat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...