Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 12


Recommended Posts

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

:)))))

Acum a venit urgent ca mai avea un pic si facea pishu pe el...incepe ritualul...merge mandru sa le arate la toti din casa ce a produs...apoi il duce si il arunca (ii face bye-bye si ii trimite si pupic)..limpezeste olita...si apoi se spala pe maini...si inapoi la joaca...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fi.miu mananca singur..ce.i place.Ce nu prea,tb sa.i dau eu.Ca sa manance mai bine tb hraniti.Nu stiu daca la gradi le da de mancare,sper sa se indemne cu copiii.

La gradi invata unul de la altul si fac concurs care mananca primul tot din farfurie..care aduna primul jucariile, etc....sigur educatoarele nu au timp sa le dea la fiecare sa pape...asa se invata sa fie indepedenti;))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:((((((((((((((((((((((((( 

si mie de asta mi-e frica.....si mai am si doi:(((...

pai mai fa unul, ca sa fii soacra cu 3 nurori :P

 

Baby ai dreptate prea mare bataia de cap.Parca n.as mai face mirul dar deja am vb cu nasii si ei voiau...

ce e mirul? scuze daca e o intrebare prosteasca dar eu nu-s prea bisericoasa

 

[:-)))] [:-)))] [:-)))]

asta a fost buna.... [:-)))]

din pacate n-am reusit sa dezinstalez noua versiune :)

 

Cu magnum-ul de la New? [soricel]

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifimages.jpghttp://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifindex.jpg

te rog sa nu mai pui poze din astea. Am deschis frigiderul cu o mica farama de speranta si l-am inchis inapoi ca n-am gasit nimic dulce.

 

Frate-su, daca ii dau mura-n gura, mananca, daca nu......... ia de trei ori si gata.

Abia astept sa-l insor, sa-i dea nevasta de mancare :)

 

Cine se lauda acum 5-6 luni ca, dupa ce naste, nu o sa-i mai dea mura-n gura? V-a mintit, ii (mai) da si acum :D

stai linistita ca o sa se schimbe cand il trimiti la facultate (in alt oras) atunci o sa manance orice!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...