Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 12


Recommended Posts

Meey....... biata de tine, nu stiu cum rezisti.

Doctora ce zice?

Mihai al meu a avut o diaree urata, dar pe la 1 an jumatate, si doctora ne-a dat ercefuryl. I-a trecut repede. Nu stiu insa daca merge administrat si la copii asa mici........

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ce sa zica doctorita, ca e reactie adversa la vaccin

dar m-am saturat...desii ma spal de inebunesc nu pot sa-mi scot mirosul de kk din nas, sa impregnat bine, peste tot miroase a kk de Andrei

pardon nu miroase...pute de-ti muta nasul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Noi ciorba de bebe am facut-o in ziua botezului, dupa primul somnic botezat. In camera pe care am avut-o in hotel ne-am strans doar femeile (si nasu, care facea poze si dadea cate-o mana de ajutor :P) si nasa i-a facut baita ca la carte, chiar si masaj, la care s-a intins Bibi ca un pisoi alintat.

La noi ii mai zice "scalda" si traditional se face a doua zi dupa botez, un fel de ciorba de potroace, cum ar veni. Varianta scurta si fara complicatii e asa cum am procedat noi. A doua zi am stat la masa si la povesti cu nasii si parintii, nu ca asa trebuie, ci ca asa am vrut noi.

 

Uf, afara iar e urat si frig. Mi s-a luat de vremea asta nazuroasa ca o femeie :P.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, fetelor, si eu pe aici, imi beau stacana de cafea cu voi..

 

Vreau concediuuuuuuuuuuu..Sotul meu nu isi poate lua decat in septembrie, sa vad daca ma pot lipi de cineva sa reusesc sa plec si eu mai devreme si apoi sa mergem si impreuna....

 

Nu ma mai pot concentra deloc la serv, numai aiurea imi zboara gandurile.

 

 

Sim, 46 marime nemteasca sau romaneasca?

 

Baby, oare "dusmanul" te-o fi invitat sa stai cateva zile la el de florile marului? era logic ca vii cu Aris....deci cred ca vrea sa stea cu el...nu in special cu tine acum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Meey, atatea zile reactie adversa la vaccin?

da

si din pacate nu sunt medic sa stiu si nici nu vreau sa pun la indoiala competenta medicilor

ce pot sa fac mai mult, i-am facut analize, nu are nimic in afara de glicemia putin marita, nu-i dau papa, nici macar suc de morcovi desii toata lumea imi reproseaza asta, lapticul e HA, biberoane sterilizate la fiecare folosire, hainute spalate la 60-90 grade, ce pot sa fac mai mult??Habar n-am

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...