Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 12


Recommended Posts

 e de bine

hemoragia presupune pierdere de sange. hematiile...prezenta lor nu presupune hemoragie. adica...este sange dar in cantitate infima. diferenta este cantitativa.

oare m-am facut inteleasa? [batcap]

rezultatul e de bine [flo2]

da, am inteles ce spui, multumesc. mi-ar fi placut sa fie si hematiile absente:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata fete

 

am zis ca nu mai intru pana joi, da ce pot sta departe???

mie somn rau, azi noapte puiu iar a facut febra, kk de vreo 5 ori, apoi am cantat, am ras si uite asa sa facut dimineata, el a adormit la 5.55 eu la 6.30 am plecat la munca

no asta viata

mie foame, mie somn,mie lene si am atat de mult de munca, trebuie sa predau inchiderea pana in 2 dupa amiaza ca ai mei belgieni pleaca in concediu

 

ce ma fac eu cu kk asta? ii fac laptele cu apa de orez+ceai de menta,dimineata si seara cate un plic de hidrasec si la amiazi unul de smecta si tot degeaba

meey, lp fara lactoza? Zoard s-a constipat de la aptamilul lactosee free.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fete

 

am zis ca nu mai intru pana joi, da ce pot sta departe???

mie somn rau, azi noapte puiu iar a facut febra, kk de vreo 5 ori, apoi am cantat, am ras si uite asa sa facut dimineata, el a adormit la 5.55 eu la 6.30 am plecat la munca

no asta viata

mie foame, mie somn,mie lene si am atat de mult de munca, trebuie sa predau inchiderea pana in 2 dupa amiaza ca ai mei belgieni pleaca in concediu

 

ce ma fac eu cu kk asta? ii fac laptele cu apa de orez+ceai de menta,dimineata si seara cate un plic de hidrasec si la amiazi unul de smecta si tot degeaba

Neata!!!

Off meey, numai astea va mai lipseau...totusi nu cam mult timp il tine reactia asta la vaccin?

Sigur te ajuta fetele cu sfaturi ca eu cu diareea nu am prea avut tangente...am doi constipati de nu stiu ce sa mai fac cu ei...cred ca o singura data am patit-o cu cel mare pe la 7-8 luni cand socrela i-a dat sa manance varzare (placinta cu br de oaie, ceapa, salata si marar..bleah) si el saracutu a mancat si apoi a bolit vreo 3 zile..zbura din el pe toate directiile.. ..tin minte ca i-am dat smecta si apa de orez...

Sper sa se faca bine repede:*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...