Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 12


Recommended Posts

Si eu am fost azi la cumparaturi in Dragoni.Arat oooribil! M.au intrebat toate vanzatoarele daca sunt gravida.De fapt nici nu m.au intrebat...

Imi sta acceptabil in cateva dar vaaai ce burta am !Si saaani imensi. N.am avut niciodata.

Nu mi.am luat nimic ca vreau sa probez si in mall cateva modele.Dar tb sa merg cu toata gasca .Azi am fost doar cu fata si a mancat la max 2 ore.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Monic da ... O colega si amica cu mine la o petrecere l-a pupat pe gura ... Ele se îmbată ... Si sotul a spus ca trebuie sa vina Simona :)) s-a blocat . Altădată una l-a invitat la hanky panky in 3 de fata cu mine , eu fiind cu burta la gura ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monic da ... O colega si amica cu mine la o petrecere l-a pupat pe gura ... Ele se îmbată ... Si sotul a spus ca trebuie sa vina Simona :)) s-a blocat . Altădată una l-a invitat la hanky panky in 3 de fata cu mine , eu fiind cu burta la gura ...

WTF????????? Eu le muscam. Grrrrrrrrrrrrrrrrr!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monic da ... O colega si amica cu mine la o petrecere l-a pupat pe gura ... Ele se îmbată ... Si sotul a spus ca trebuie sa vina Simona :)) s-a blocat . Altădată una l-a invitat la hanky panky in 3 de fata cu mine , eu fiind cu burta la gura ...

:)))))))))) mai traieste aia? Eu i-am varsat uneia paharul de vin in cap. Da Simona mama, lui ii place. E flatat ca are asa succes

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci, sa nu va mai aud ca sunteti grase si urate! intai spuneti IMC-ul, ca sa va demonstrez ca se poate si mai rau (eu, adica). cat despre uratenie, vreau poze! pe vorbe nu ma mai joc! baby se lua cu mine la intrecere la casalotul anului si, cand colo, ea se doveni a fi anghila anului [batcap] [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...