Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 12


Recommended Posts

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fete care nu v.ati aratat la fatza, nu pune.ti si voi pozici? :* :* :*

m-am pus sa recitesc capitolul si mi-am dat seama ca sunt o mare nesimtita...tot vb aici si nici nu stiti cum arat la fatza....sper doar sa nu va socati....e mai veche poza...puneti 15 kg pe mine si acolo is(+ scuzati ranjetul) Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina , m-ai facut sa rad :) bag niste abdomene si dupa ce pleacă cumnata la servici atac sotul can doarme Andrei , sa vedem ;)

 

Baby :

 

Buna cutareasca , ce mai faci , bla bla bla

Am si eu eu o întrebare , mi-as dori mult , daca poti , sa imi botezi baiatul , vreau sa fie simplu, doar la biserica , eu ma ocup de tot ,tu doar sa imi creștinezi baiatul :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

 

Am trecut sa va salut :).

 

Si confirm ce a spus Sim despre nordice, mai curtata decat am fost in Danemarca de catre femei, nu cred ca o sa mai fiu vreodata. La ei, femeia e vanatorul...

Si mi se pare normal ca sotul tau, Sim, sa fi fost flatat. Cine nu ar fi? :).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai New, daca te temi de greutati care incep cu 5 tu unde te situezi?

am 60, dar vreau inapoi la 53 cat aveam vara trecuta...

 

No fetelor, am nevoie de un sfat. Am o persoana care mi-e tare draga si pe care as vrea s-o rog sa-mi boteze copilul. Ca sa nu creada c-o pun la cheltuiala, as plati eu tot. Dilema mea e cum naiba sa-i propun treaba asta? :)))

in mod direct :)

direct le-am zis si eu invitatilor la botez ca n-o sa fie petrecere gen nunta

 

daca e o persoana in care ai incredere spune-i ca asta-i motivul pt care ai vrea sa-l naseasca pe Aris. Pana la urma, rolul ei e de a avea grija de el in cazul in care Doamne fereste se intampla ceva cu tine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...