Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 12


Recommended Posts

Andika, nu stiu daca am mai zis, da pletosu tau ii o bunaciune. Asta ca fapt divers :)))

 

Total de acord, o mie de frumosi precum ala dinaintea lui nu fac cat un pletos ca al tau [pk]

Frumusetea exterioara.......... fas, azi e, maine nu e. Daca pe interior e vid............ 0 barat valoreaza :)

DA DA DA:))) i-am citit si lui ce ati scris, merita sa-i vedeti fata:))) o fata de om bun si modest si flatat:)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu mi-am dat seama ca in ceea ce ma priveste nimeni (nici o cresa, nici o bona) nu o sa puna interesul lui F mai presus de ale lor decat bunicile. Ca sunt capoase, ca stiu ele mai bine si nu vor sa asculte, da, dar le vad topite efectiv dupa el. Bine, in cazul meu nu pot sta cu el prea mult deci tot bona/cresa...se contureaza tot mai mult ideea de bona.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sim, imi pare rau ca nu ai reusit sa iti gasesti chiar nimic,

 

Te inteleg perfect cum te simti incercand sa iti aperi cuibul. Si eu am inteles despre nordici (regula generala - suedezi, norvegieni, danezi) ca la petrecere nu conteaza ca vii in pereche, toata lumea se imbata manga si apoi toata lumea se imperecheaza (pe loc, fizic) cu toata lumea, iar barbatii la 20 si ceva de ani nu mai sunt buni de procreere ..normal sa sara pe al tau, tu cu burta mare, vad in el o potentiala sursa de procreere..Ideea este ca oamenii care arata bine avanseaza mai usor si mai repede in cariera, iar cei mai dezavantajati de soarta trebuie sa se chinuie mai mult.

Na Gina nu imi mai plac nici nordicii :p

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, m-ai uns pe suflet cu mesajul tău și tare și dreptate, l-am dat peste cap pe soț de când sunt deprimata ai complexata. Nici nu s-a mai dus la sala, ca nu cumva sa ma simt eu aiurea ca el își lucrează corpul și eu nu pot. Btw e mai înalt ca mine cu5cm și are 72 kg și eu am 68. Of, vorba ta, kg mele se vad imediat lângă el. Dacă ii vin tricourile mele, îți dai seama :))

 

 

Arrya, m-am tot gandit la tine, la voi, nu imi dadeam seama cum de poti sa fii deprimata si complexata la cum arati si mi-am adus aminte ca sotul tau lucreaza de acasa....Nu te-ai gandit ca poate pentru el sala e un mod de a mai iesi in lume, de a mai socializa? Imi tot spun (mie) ca nu toate lucrurile sunt asa cum par, desi tot timpul sufar de scenarita si fac tot felul de povesti bazandu-ma pe niste aparente...si imi impun sa privesc lucrurile si din punctul celuilalt de vedere. Nu reusesc de fiecare data, dar .... pot sa dau sfaturi [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...