Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

Sim, ai facut hanky panky pe canapeaua cumnatei? [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Asta-i tare [:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

Maddutz, bafta de pe acum! Te faci doctor in medicina?

Te faci? Te faci? BAFTA!!!

 

Oricum azi parca sunt mult mai bine, ii multumesc Ginei pt asta, ca mi-a deschis ochii!

 

[pup]

Gata cu prostiile, avem doar o viata (pana la proba contrarie :))) si maine poimaine ajungem la 89 de ani si o sa ne uitam in urma si o sa ne dam cu pumnii in cap ca am irosit timp pretios cu prostii :)

 

io nu ma mai joc cu voi! imi iau ciocolata si ma duc in lume!

Cate TIR-uri? [soricel]

Tu mananci zilnic ciocolata pentru ca:

1. iti place?

2. ai de invatat si ajuta la memorie?

3. ai auzit tu ca face laptele mai dulce?

4. ti-a spus bunica G. ca ar creste libidoul? [:-@]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oare cati soti trebuie sa-i multumeasca Ginei pentru aseara? :p

M-ai facut sa rad in hohote, de se uita bietul Mihai si nu stia ce m-a apucat [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Chiar, cati? [perne]

Numai eu sunt la post [batcap]

Poca, ti-a venit husbandul? Sa nu ne ocolesti in drum spre Bulgaria. Deraiezi si trenul, daca e nevoie :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-ai facut sa rad in hohote, de se uita bietul Mihai si nu stia ce m-a apucat [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Chiar, cati? [perne]

Numai eu sunt la post [batcap]

Poca, ti-a venit husbandul? Sa nu ne ocolesti in drum spre Bulgaria. Deraiezi si trenul, daca e nevoie :)))

Încă nu :) Peste vreo două săptămâni. Da mi-e frică de hanky panky, ultima oară nu a fost prea bine, sper să își mai fi revenit hormonii între timp.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apoi numai dacă îl deraiem ajungem, că e sigur că mergem cu trenul. Am zis că mai bine cu soțul pe tren până la socrii decât singură cu ambii copii pe tren până în București (acolo ar fi venit soțul cu mașina). În plus l-am convins să strea și el câteva zile la munte cu noi (asta înseamnă implicit mai puține zile petrecute la socrii :))) )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele

Nu mai apuc sa citesc dar ce sa mai am timp sa scriu :(

Robi are varicelă :(

Madutz... O sa ia si Briana?

am o vorba: "dupa cum i-o fi norocul" (al ei, al tau...)... daca va lua, va face o forma usoara. de obicei cam asa se intampla... [flo2] in principiu, sub 6 luni daca e alaptat are anticorpi de la mama...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...