Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

am citit si am cam uitat...

stefi, e o scumpa! si...uriasa! [pk]  sau asa pare [il]  asta, apropos ca se plangeau fetele ca-s slabuti/slabute juniorii/junioarele. balerina mea are cam 63 cm si 6300g si mi se pare proportionata.

eu zic sa nu va faceti probleme. cata vreme nu urla ca le e foame, sunt veseli si sanatosi, restul e ...statistica. statistica altora. copii nostri cresc in ritmul lor. deci, nu va agitati [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, fetelor!

 

Eu vreau sa vand slingul. Daca stiam ca iti cauti, Meey, ziceam mai demult si poate il luai pe al meu. Ma doare spatele, plus ca se cam fataie in el... mai bine in carucior. 

de care ai???si cu cat il dai?

e cu 1strat sau e dublat?

Mai vreau sa cumpar unul :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stefiana , ce frumos !!! De unde ai luat colacul , am tot căutat si nu am găsit nicăieri ;)

 

Arrya , eu înțeleg perfect ce spui cu situația Soț /mama , fetele nefiind in aceeași situație nu isi dau seama... Si eu vorbesc câteodată cu sotul prin calea Internetului , chiar daca suntem in aceeași casa , daca simt ca vocea urca ...

Este oribila situația ...din păcate mamele sunt cele rănite de noi , deși nu merita si nu au nici o vina ... Mama mea este minunata , nu as fi putut avea o mama mai buna , dar am rugat-o pe ea sa se retragă :((( ceea ce ma face sa ma războiește cu sotul , ma nici măcar se invita la noi , de 3 ori pe an măcar sa ne vedem ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...