Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cred ca tu vorbesti de suits, noi vorb de house of cards...

Ai 25 de ani si 2 copii? Si te plangi ca esti grasa si ai si 1.75? Buna gluma. Felicitari.., e o zicala pe aici "te urasc sincer"

Da, ai fi si pe lista mea de "te urasc sincer", daca acest verb nu mi-ar face parul maciuca. Dar ai inteles tu ideea... Felicitari! Si eu ma visam prin liceu mamica tanara, la 21 de ani, apoi a venit facultatea, cariera, creditul la casa, lupta cu infertilitatea... Asa ca am devenit mamica tanara la 33. Am intinerit cu vreo 15, deci nu e bai ;).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

L-a luat sora-mea pe Mihai pe la ea si parca imi lipseste o mana :(

L-am mai lasat pana acum, insa de fiecare data noi aveam treaba, nu stateam acasa. Acum e tare urat/ciudat fara miscoteala lui prin jur :(

Doamne, ce m-oi face eu cand ii duc la gradi? Cred ca batatoresc poteca in fata usii gradinitei, pana ies copiii [batcap]

Gina, care mai e relatia bubulinei tale cu degetelul? Mai nou l-a descoperit si al meu si mor cand vad cu ce pasiune il suge si ce scandal imi face cand i-l scot cu forta din gurita :((((

Are trei prieteni: degetul mare-cel mai bun prieten al ei, uneori se satura de tzitzi si strecoara usor degetul in gurita si lasa sanul [smulgpar] , pe urma mijlociul si inelarul impreuna, ca-s mai bune decat separat, fiecare cu gustul lui :)))

Eu spun ca e prea devreme sa-mi fac griji, trebuie sa se relaxeze si ea cumva.

A mea, daca i-l scot din gura, parca vrea sa imi faca in ciuda si isi indeasa ambii pumni, nu se cearta, doar se uita lung la mine pret de doua secunde, de parca ar spune: ce te bagi in treaba mea, apoi isi indeasa pumnii la loc [bib]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua fete cucuiete , ieri mi-ati dat speranța , am plecat eu mai țanțosa in oraș cand dau de pra oglinda , soc si groaza , balena pe uscat :)))

 

Eazy , nu ai cum sa cazi in Tristețe , bebe tau așteaptă sa vina , inca un pic si vine !!! Fa-ti un plan si tine-te de el , crezi in soluția pe care o alegi ca sa rămâi Graviduta , plus ca ai rămas din prima in vitro !

 

Antosik , imi pare rau , pate nu ia si cea mica ...

 

Andika , yupyyy , a fugit bazgaunul !!!

 

Baby , cat mai ai net ?

 

Noi părăsim Bucureștiul astazi , mi-a ajuns ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, eu cred ca am omis postarea in urma careia trebuie sa-ti fie barbatii recunoscatori si acum sunt tare curioasa. Ai putea te rog s-o redai ca sa fie si al meu recunoscator? [flo2]

:) Cred ca despre asta e vorba (am "certat" un picut kg in plus de pe creierele noastre):

http://comunitate.desprecopii.com/forums/topic/150344-ghiocei-de-martie-2014-cap-12/page-46?do=findComment&comment=8055226

http://comunitate.desprecopii.com/forums/topic/150344-ghiocei-de-martie-2014-cap-12/page-47?do=findComment&comment=8055275

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina nu am apucat sa citesc tot ai dat examenul?

Saptamana viitoare.

Daca nu intru trei zile la rand......... ori beau de bucurie......... ori imi inec amarul de suparare [fri]

 

Eu cred ca vrei sa devii noua New ... Adica the new New. Ma uimesti, gazelutzo...dar ai dreptate, gazelutzele sunt erbivore, de ais te-ai lasat de carne.... Eu sunt leu, sa ma apuc de ierburi si varza?

Te si vedeam rontaind un codru de varza pe la birou [:-)))]

 

nu reusesc sa imi pun semnatura nu se vede

Vezi pe aici. Eu ar trebui sa repet fiecare pas, sa te pot indruma, ca am uitat :)

http://comunitate.desprecopii.com/forums/topic/72294-ticker-la-semnatura/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...