Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

Eu cred ca vrei sa devii noua New ... Adica the new New. Ma uimesti, gazelutzo...dar ai dreptate, gazelutzele sunt erbivore, de ais te-ai lasat de carne.... Eu sunt leu, sa ma apuc de ierburi si varza?

inainte de sarcina eram vegetariana si raw vegana. cand am ramas insarcinata am inceput din nou sa mananc proteina animala. dar mi-e dor sa ma simt cum ma simteam in timpul regimului vegetarian. asa ca, in curand, voi renunta la carne...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

apropo de ierbivore, am pimit doi dovlecei care stau suparati in camara. Aveti vreo sugestie inafara de dovlecel pane?

vas de iena, un rand dovlecei, un rand branzica rasa, un rand vinete, un rand cartofi sti tot asa ce ai prin frigider, un strop de suc de rosii (sau rand de rosii) un strop de vin (daca ai sau daca vrei)....delicios...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vas de iena, un rand dovlecei, un rand branzica rasa, un rand vinete, un rand cartofi sti tot asa ce ai prin frigider, un strop de suc de rosii (sau rand de rosii) un strop de vin (daca ai sau daca vrei)....delicios...

Interesant.... Cat timp ai fost veggie/ raw?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

reteta video pt lapte de migdale -

la fel se prepara si laptele de susan sau de canepa. E nevoie de blender/mixer vertical si de o punga de strecurat. Si de migdale evident :)

eu azi am pus migdale, seminte susan si dovleac...

susanul e foarte bogat in calciu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra bravo pt curaj!25 ani !wow. Cred ca esti cea mai tanara de pe aici

Si eu cred da fel...las ca o sa cresc eu si o sa ma fac mare (nu prea mare sper)

 

Mama ce pofta mi-ati facut cu laptele asta de migdale...plec sa ma aprovizionez...da-o incolo de cura de slabire...cum sa slabesc eu cand pe aici vad numai retete de bunatati???:(((((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mersi, notat si bagat la cap!

eu de slabit as vrea sa slabesc pt mine, nu pt el

aceeasi problema o am si eu cu inaltimea :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...