Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

Fetelor daca aveti ambitie si va doriti cu adevarat sa slabiti eu va recomand sa incercati insanity workout , cautati pe youtube sa vedeti transformari in doar 60 zile, programul insanity workout trebuie platit dar eu l-am descarcat gratis de pe torrent.

Chiar sper sa ca ajute recomandarea mea si cu putina ambitie si munca sunt sigura ca veti ajunge la conditia fizica pe care v-o doriti! Sunt curioasa, oare cat de mult va doriti sa slabiti, care e cea mai ambitioasa, e greu la inceput dar pofta vine mancand, nu va trebuie decat o ora pe zi de exercitii!

Eu am avut o problema cu sotul , am fost la piscina tot sarea pe o saltea in fund si a ramas intepenit, nu a mai putut sa se miste 2 zile, am fost la urgenta , rmn, analize...din fericire si-a revenit, am fost foarte speriata dar a trecut!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ziua bună!

Anamaria, sa dea Domnul sa scăpați și voi repede!

 

Celena, bine ca si-a revenit soțul,

 

Easy, eu recomand elementary, e cu Sherlock Holmes modern, polițist.

Politic mișto mai era și Boss, dar am văzut doar câteva episoade.

 

Anul trecut pe vremea asta se îmbinau un ovul și o sămânța ce aveau sa devina m micul V :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor daca aveti ambitie si va doriti cu adevarat sa slabiti eu va recomand sa incercati insanity workout , cautati pe youtube sa vedeti transformari in doar 60 zile, programul insanity workout trebuie platit dar eu l-am descarcat gratis de pe torrent.

Chiar sper sa ca ajute recomandarea mea si cu putina ambitie si munca sunt sigura ca veti ajunge la conditia fizica pe care v-o doriti! Sunt curioasa, oare cat de mult va doriti sa slabiti, care e cea mai ambitioasa, e greu la inceput dar pofta vine mancand, nu va trebuie decat o ora pe zi de exercitii!

Eu am avut o problema cu sotul , am fost la piscina tot sarea pe o saltea in fund si a ramas intepenit, nu a mai putut sa se miste 2 zile, am fost la urgenta , rmn, analize...din fericire si-a revenit, am fost foarte speriata dar a trecut!

 

Mai celenna...tu ne ambitionezi sa ne punem sa facem concurs care slabeste mai repede si mai mult....

...imi pare rau pt sotul tau, dar ma bucur ca si-a revenit...inapoi la piscina cu voi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah voiam sa va întreb, și voștri balesc mult? Ca mie îmi uda în fata pana la pampers. Trebuie sa îl schimb constant ca e ud tot. Și ii pun bavetici și le schimb la 3h ca sunt fleasca.

 

Al meu suge tot pumnul, sau 3-4 degete. Încă n nu a descoperit un singur deget.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stiu cand am ramas insarcinata. De fapt credeam ca am probleme si asa am ajuns cu programare la dr asta ca trebuia facuta cu o luna inainte sa prinzi loc. M-a pus sa fac analize si pe cand am venit cu ele eram preggy. O suparare pe mine ca nu-mi venea ciclul...uite ce probleme mari am ca nici ciclu nu-mi mai vine. De tot rasul. :) si uite asa am aflat eu abia in august ca se intamplase minunea, mi-au venit greturile cu o zi inainte de programarea la gine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...