Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multu', fete [pup]

Ziua ei a fost pe 1, insa atunci ne-au vizitat nasii (de cununie, viitorii :)), nu am fost prea activa pe forum. Cand a implinit 4 luni a fost prima data cand a ras in hohote, a gugulit-o nasa pana a chicotit fata mea fara retineri :)



Gina, tu nu o ridici pe Mariuca in fundulet?

O ridic, in carucior, in poala mea (si acum scriu cu ea in poala, sprijinita de mine), pe burta mea si sprijinita cu o mana de burtica, ori cand e ora de joaca, o tin de manute si se ridica singura si e asa de fericita si i se lumineaza fatzuca de bucurie :)

Pe/intre perne inca nu am pus-o.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O ridic, in carucior, in poala mea (si acum scriu cu ea in poala, sprijinita de mine), pe burta mea si sprijinita cu o mana de burtica, ori cand e ora de joaca, o tin de manute si se ridica singura si e asa de fericita si i se lumineaza fatzuca de bucurie :)

Pe/intre perne inca nu am pus-o.

Abia astept sa il pun si pe edy sa stea in sus si pe fundic...

 

Eu am o durere de cap si andreas de dimineata imi tot canta (fara cuvinte ca inca nu vorbeste)...cred ca vrea sa imi intinda nervii la maxim si sa vada cand cedez...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Matei a plecat azi bine mersi la gradinita si .....s-a intors cu varicela, Athosik iti suna cunoscut?

Offffff, acum stau si-l pazesc pe Vladut sa vad daca-i ies bube.

Maduttz, daca eu nu am avut varicela, mai e protejat prin alaptare?

Cam doua saptamâni durează pana apar bubitele!

Poate scapă bebelasii!

:(

Offff varicelă asta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aidaioana, chiar azi am citit despre autodiversificare, si ma gandeam ca ar fi bine si pentru Zoard, ca tot sunculos e si el. doar ca mie imi e frica sa nu se inece cu bucatile...inca nu m-am hotarat.

 

Didi, cat e de mare pericolul de inecare? stiu ca tu ai autodiversificat. sau doar i-ai dat din cand in cand hrana bucati?

Nu s-a inecat niciodata serios. Au fost vreo 2 momente cand am stat cu emotii, da s-a descurcat rapid singurica. Oricum, ce citisem eu in carte era ca daca mergi pe autodiversificare, nu-I dai cu lingurita- dc ii lasi singuri sa se descurce e ok, dc incepi sa le dai cu lingurita curand nu mai stiu sa se descurce singuri si se ineaca pe bune

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...